Perşembe , Eylül 21 2017
Ana Sayfa / Haberler / Etkinlikler / Etkinlik: Köpek Tanışma ve Sahiplendirme Günü

Etkinlik: Köpek Tanışma ve Sahiplendirme Günü

ÇAKbiPATİ Derneği, köpek edinmek isteyen kişilere harika bir fırsat sunuyor ve “Köpek Tanışma ve Sahiplendirme Günü”nde yuva arayan köpekler ile yuva adaylarını bir araya getiriyor.

ÇAKbiPATİ Derneği, himayesinde bulunan köpekleri, hayatına bir köpek katmak isteyen kişilerle buluşturmak için “Köpek Tanışma ve Sahiplendirme Günü” düzenliyor. Köpeklerle tanışarak, bağ kurarak bu önemli ve hassas kararın verilebileceği bu etkinlik, köpek-insan ilişkisine sağlam temeller atmak adına önemli bir fırsat.

Bu etkinlikte parkta tanıştığınız köpeklerle iletişim kurabilir, oyun oynayabilir, karakter özelliklerini gözlemleyebilir ve onlarla ilgili her türlü bilgiyi ÇAKbiPATİ gönüllülerinden öğrenebilirsiniz.

Tarih: 17 Eylül 2017 Pazar
Saat: 15:00
Yer: Maçka Demokrasi Parkı – Nişantaşı girişi (Tasmasız köpek gezdirme alanı)

Facebook etkinliğine göz atmak için buraya tıklayın.

Bunlara da göz atın:

Patipedia

Patipedia, yaşam hakkına saygı duyan, köpekler ve insanların bir arada uyum içinde yaşamasını arzu eden ve herkesin faydalanacağı şekilde, her konuda bilgi ve deneyim paylaşmayı hedefleyen, ortak paydaları yaşam tarzı ve hayvan sevgisi olan bir grup hayvansever tarafından kuruldu.

Bunlara da göz atabilirsiniz

Etkinlik: CAC Yarışması “Karadeniz Kupası 2017”

Köpek Irkları ve Kinoloji Federasyonu, Karadeniz Bölgesi’nde ilk kez CAC yarışması düzenliyor. CAC (Certificat d’aptitude …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir