Cuma , Ekim 20 2017
Ana Sayfa / Balzac Günlüğü / Mutlu Anlar / Barınaktan kurtarılan köpeğin mutlu anları

Barınaktan kurtarılan köpeğin mutlu anları

Meriah Jae adlı bir Twitter kullanıcısının kız kardeşinin barınaktan kurtararak yuva olduğu köpeğin önce ve sonraki hâlleri bir kez daha “yuva ol”manın ne kadar hayat kurtarıcı olduğunu gösteriyor.

Şu ana kadar 136.000 paylaşım ve 353.000 bin beğeni alan tweet’e çok sayıda yorum ve kurtarma hikâyesi olarak yanıtlar geldi. Yaptığı paylaşımda Meriah Jae şöyle yazıyor:

“Kız kardeşim ilk köpeğini sahiplendi ve onun önce/sonra fotoğraflarına bakarken göz yaşlarımı tutamıyorum. Satın alma sahiplen!”

Fotoğraflardan sonra binlerce kişi çeşitli önerilerde bulundu. Bunlardan biri de bir kullanıcının, köpeğin çatlamış burnunu farkedip hindistan cevizi yağı sürmesini önermesiydi. Kırışıklarının temiz tutulması, pati bakımı, göz ve kulak temizliği ve masaj gibi köpek bakımıyla ilgili çok sayıda öneri geldi.

Bir kullanıcı ise yorumunda şöyle diyor: “Bu da Beans. Ötenaziden sadece 1 hafta önce kurtarıldı, yoksa uyutulacaktı.”

“Bu köpeğin sahibi, şimdiki ailesi onu kurtarmadan önce 2 kez onu boğmaya çalışmış.”

Bu da bir başka kurtarılma hikâyesi:

Patipedia

Patipedia, yaşam hakkına saygı duyan, köpekler ve insanların bir arada uyum içinde yaşamasını arzu eden ve herkesin faydalanacağı şekilde, her konuda bilgi ve deneyim paylaşmayı hedefleyen, ortak paydaları yaşam tarzı ve hayvan sevgisi olan bir grup hayvansever tarafından kuruldu.

Bunlara da göz atabilirsiniz

Genç kız ve köpeğini dolmuşta öne oturtan babacan şoför

Bostancı’dan Kadıköy’e giden dolmuşun yolcuları tatlı bir deneyim yaşadı. Babacan dolmuş şoförü, genç bir kız …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir