Cuma , Ekim 20 2017
Ana Sayfa / Haberler / Etkinlikler / Etkinlik: 3. Ulusal Agility Yarışması ve Türkiye Kupası

Etkinlik: 3. Ulusal Agility Yarışması ve Türkiye Kupası

Köpek Irkları ve Kinoloji Federasyonu Köpek Sporları Komisyonu tarafından, Felicia Pet Food Ana Sponsorluğu’nda ve Kadıköy Belediyesi desteğiyle, 30 Temmuz 2017 Pazar günü 3. Ulusal Agility Yarışması ve Türkiye Kupası düzenleniyor.

Fenerbahçe Kalamış Parkı Çim Futbol Sahası’nda düzenlenecek olan yarışma, köpeklerinizle eğlenceli vakit geçirebileceğiniz aktivitelerin de olacağını vaad ediyor. Kategorilerinde dereceye giren yarışmacılar Türkiye Kupası sahibi olurken; FCI (Federation Cynologique Internationale) tarafından düzenlenen tüm uluslararası agility yarışmalarında da dereceleri geçerli oluyor.

FCI’ın düzenlediği uluslararası agility yarışmalarına katılmak için önemli bir ayak olan bu yarışma, 3 farklı kategoride gerçekleştirilecek. (A1, A2 A3) Yarışmanın hakemi ise FCI uluslararası hakemlerinden Nalle Jansson.

İlgili yazı: “Agility nedir?”

Yarışmaya katılmak için başvurular Facebook etkinlik sayfasından BURAYA tıklayarak yapılabiliyor.

Etkinlik detayları
Tarih: 30 Temmuz 2017 Pazar
Yer: Fenerbahçe Kalamış Parkı Çim Futbol Sahası, Kadıköy, İstanbul
Saat: 8:30–18:00
Başvuru: Facebook

Patipedia

Patipedia, yaşam hakkına saygı duyan, köpekler ve insanların bir arada uyum içinde yaşamasını arzu eden ve herkesin faydalanacağı şekilde, her konuda bilgi ve deneyim paylaşmayı hedefleyen, ortak paydaları yaşam tarzı ve hayvan sevgisi olan bir grup hayvansever tarafından kuruldu.

Bunlara da göz atabilirsiniz

Dünya Çiftlik Hayvanları Günü İçin Eylem

Bağımsız Hayvan Hakları Topluluğu, Dünya Çiftlik Hayvanları Günü dolayısıyla İstanbul’da eylem gerçekleştirecek.  Çiftlik hayvanlarına uygulanan …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir