Salı , Eylül 21 2021

Etkinlik: Sokak Hayvanları Festivali

Antalya’nın Muratpaşa Belediyesi, Türkiye’de ilk kez gerçekleştirilecek olan çok önemli bir festivale imza atıyor: Sokak Hayvanları Festivali

Türkiye’de ilk defa gerçekleştirilecek olan sokak hayvanları festivaline davetlisiniz.

02-03 mayıs tarihlerinde Falez 2  parkta  ‘Sokakta Sahipsiz Hayvan Kalmasın’ sloganı ile gerçekleştirilecek  festivalde iki gün boyunca  konserler, dans gösterileri , ödüllü yarışmalar yapılacak, kedi ve köpek sahiplendirme, bilgilendirme, yiyecek , aksesuvar satandları açılacaktır.

Yarışmalara yarışmacı olarak katılabilir yada seyredebilirsiniz. Aileniz ve/veya köpeğinizle keyifli bir hafta sonu geçirmeniz için hepinizi festivalimize davet ediyoruz.
Katılım ücretsizdir.

Ödüllü Yarışmalar

1-En güzel Köpek Yarışması ; Festival alanında yapılacak olan bu yarışmaya başvurmak için 444 80 07 no’lu telefonu arayabilir yada Muratpaşa Belediyesi Hizmet Binası içinde yeralan  Turunç Masa yetkililerine Adınız-Soyadınız, İletişim Bilgileriniz Köpeğinizin ismi ve ırkını söyleyerek başvurabilirsiniz.

2-Sokak Hayvanı konulu fotoğraf yarışması ; Festival öncesi yapılacak ve festivalde en iyi 20 fotorafın segileneceği bu yarışmaya  katılmak için çektiğiniz fotoğraflarınızı 27 Nisan tarihine kadar [email protected] adresine adınız, iletişim bilgilerinizi göndererek yada Muratpaşa Belediyesi Hizmet Binası içinde yeralan  Turunç Masa yetkililerine elden ulaştırarak katılabilirsiniz.

3-Petinizin videosunu gönderin ;  evinizde yer alan petinizin keyifli anlarını gönderebileceğiniz bu yarışmaya 27 Nisan tarihine kadar videonuzu  [email protected] adresine adınız, iletişim bilgilerinizi göndererek yada Muratpaşa Belediyesi Hizmet Binası içinde yeralan  Turunç Masa yetkililerine elden ulaştırarak katılabilirsiniz.

Festivalde stand açarak yer almak istiyorsanız  bize 0242 321 76 64 numaralı telefondan başvurmanız yeterlidir.

Bunlara da göz atabilirsiniz

Etkinlik: Can Dostları İçin Elele | 1 ve 8 Ekim Pazar

Hayvanları Koruma Günü kapsamında “Can Dostları İçin Elele” etkinlikleri İstanbul ve İzmir’de gerçekleşecek. İstanbul’da Beşiktaş …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir