Pazartesi , Temmuz 24 2017
Ana Sayfa / Haberler / Etkinlikler / Etkinlik: Pera Müzesi’nde Çocuklar Minik Dostlarına Barınak Yapıyor!

Etkinlik: Pera Müzesi’nde Çocuklar Minik Dostlarına Barınak Yapıyor!

Pera Eğitim, Yedikule Hayvan Barınağı iş birliğiyle, 5 Kasım 2016 tarihinde çocukların sokak hayvanları konusunda bilinçlenmesine yönelik “Kedi Evi” atölyesi düzenliyor. Atölyeye aileleriyle birlikte katılan çocuklar, sahipsiz hayvanlar için kolayca taşınabilen strafor, tutkal, alüminyum bant gibi çeşitli malzemelerle kedi evleri tasarlıyor. Böylelikle katılımcılar aileleriyle keyifli bir deneyim yaşarken aynı zamanda hayvan hakları konusunda bilinçleniyor, sokak hayvanlarına yönelik duyarlılık üzerine düşünüyor ve onların yaşam koşullarının iyileştirilmesine destek de oluyor.

kedi-evi

Etkinlik ücretsizdir, kontenjanlar sınırlıdır. Atölyeye katılmak için çocukların ebeveynleriyle kayıt yaptırması gerekmektedir. Kayıt yaptırmak için tıklayınız.

Kontenjan: 10 çift
Süre: 2 saat
Kayıt Formu: http://bit.ly/2eaOzkz
Detaylı bilgi için: [email protected]

Patipedia

Patipedia, yaşam hakkına saygı duyan, köpekler ve insanların bir arada uyum içinde yaşamasını arzu eden ve herkesin faydalanacağı şekilde, her konuda bilgi ve deneyim paylaşmayı hedefleyen, ortak paydaları yaşam tarzı ve hayvan sevgisi olan bir grup hayvansever tarafından kuruldu.

Bunlara da göz atabilirsiniz

Etkinlik: Sosyal Köpek Sınavı ve BH Sınavı | 23 Temmuz 2017, İstanbul

23 Temmuz 2017 tarihinde Köpek Irkları ve Kinoloji Federasyonu tarafından SKS (Sosyal Köpek Sınavı) ve …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir