Pazartesi , Ekim 23 2017
Ana Sayfa / Umudumuz Gençlikte / Umudumuz Gençlikte | Team BatX: Hayvanlar Yaşam Ortaklarımız

Umudumuz Gençlikte | Team BatX: Hayvanlar Yaşam Ortaklarımız

Bahçeşehir Okulları Bursa Bademli Anadolu Lisesi robotik takımı öğrencileri, hayvanlar yararına çalışmak için onlara özel kulüp olması gerektiği algısını ortadan kaldırıyor.

Batx, aslında bir robotik takımı. 15 öğrenci ve 2 koçtan oluşan kulübün bu seneki konusu “Hayvanlar Yaşam Ortaklarımız”. Bursa’da hayvanların durumu da birçok yerdeki gibi pek iç açıcı değil. Kimsesiz hayvanlar açlıkla mücadele ediyorlar. Batx grubu da bu durumu görmezden gelmeyip çalışmalar yapmaya başlayan kulüplerden biri olmuş.

bat

İlk olarak hayvan barınağı ziyareti ile mama yardımı yapan ekibin hedefi, felç ya da diğer sebeplerle arka bacaklarını kullanamayan hayvanlar için geri dönüşüm malzemeleri kullanarak bir çözüm üretmek. Okullarından her türlü desteği alabildiklerini söyleyen genç arkadaşlarımıza biz de başarılar diliyor, projelerinin sonucunu heyecanla bekliyoruz.

Team BatX ekibine ulaşmak isterseniz sosyal medya hesapları:
Instagram, Twitter, Youtube /teambatx

Patipedia

Patipedia, yaşam hakkına saygı duyan, köpekler ve insanların bir arada uyum içinde yaşamasını arzu eden ve herkesin faydalanacağı şekilde, her konuda bilgi ve deneyim paylaşmayı hedefleyen, ortak paydaları yaşam tarzı ve hayvan sevgisi olan bir grup hayvansever tarafından kuruldu.

Bunlara da göz atabilirsiniz

Umudumuz Gençlikte | Bilkent Üniversitesi Hayvan Dostları Kulübü

Bilkent Üniversitesi Grafik Tasarım Bölümü mezunu Hande Şiri, Bilkent Üniversitesi Hayvan Dostları Kulübü’nü anlatıyor. Tuzaklar …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir