Cuma , Haziran 21 2024

Etkinlik: Bu Dünya Hepimizin Resim Sergisi

Minik ressamların eserleri, sosyal sorumluluk projesi kapsamında sanatseverlerin beğenisine sunuluyor. 10 Haziran’daki resim sergisinden elde edilen gelir barınaklardaki hayvanların yararına kullanılacak.

Küçük ressamların yaptıkları resimler, sokak hayvanları yararına görücüye çıkıyor. Esra Üner Çocuk Atölyesi’nde yeteneklerini ortaya koyan 4-12 yaş arası 20 minik ressam, bir yıl boyunca yaptıkları resim çalışmalarını bir sergiyle taçlandırıyor. Resimlerin satışından elde edilecek olan gelir, sokak hayvanları yararına kullanılacak. Ressam Esra Üner’in minik öğrencileri, klasik resim dersi mantığından uzak profesyonel tuvaller üzerine akrilik boyalarla, özgürce hissettikleri her şeyi resme yansıtarak çalışıyor. Atölyedeki eğitimlerde farkındalıkları artmış ve kendini rahatça ifade eden bireyler yetiştirilmesi amaçlanıyor.

Kuruçeşme Sanat Gezgini Galeri’de sergilenecek

Esra Üner Çocuk Atölyesi’nde eğitim alan çocukların yaptıkları çalışmalar, hayvan sevgisi ve sokak hayvanları konusunda farkındalık yaratmak adına bir sosyal sorumluluk projesine dönüştürüldü. 4-12 yaş arası farklı gelir gruplarından oluşan 20 çocuğun bir sene boyunca yaptığı resim çalışmaları 10 Haziran Çarşamba günü 18.30-20.30 saatleri arasında, Kuruçeşme Sanat Gezgini Galeri’de sergilenecek. Resimlerin satışından elde edilen gelir, barınaklarda yaşam mücadelesi veren sokak hayvanlarına bağışlanacak.

Bu Dünya Hepimizin Resim Sergisi
 Tarih: 10 Haziran 2015 Çarşamba
 Saat: 18:30 - 20:30
 Yer: Kuruçeşme Sanat Gezgini Galeri
 Adres: Kuruçeşme Mahallesi Muallim Navi Caddesi
 No:99-3 Beşiktaş İstanbul 0212 291 66 67
etkinlik

Bunlara da göz atabilirsiniz

Etkinlik: Can Dostları İçin Elele | 1 ve 8 Ekim Pazar

Hayvanları Koruma Günü kapsamında “Can Dostları İçin Elele” etkinlikleri İstanbul ve İzmir’de gerçekleşecek. İstanbul’da Beşiktaş …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir