Notice: Undefined index: position in /home/patipedi/public_html/wp-content/plugins/quick-adsense-reloaded/includes/scripts.php on line 371

Notice: Undefined index: position in /home/patipedi/public_html/wp-content/plugins/quick-adsense-reloaded/includes/scripts.php on line 371

Notice: Undefined index: position in /home/patipedi/public_html/wp-content/plugins/quick-adsense-reloaded/includes/scripts.php on line 371
Çarşamba , Mayıs 31 2023

Veterinere Soru Sorup Online Randevu Almak Vet Randevu ile Çok Kolay

Dostlarımızın sağlığı onlara olan sevgimiz kadar önemli bir konu. Evcil hayvan sahibi olduğunuzda veterinerlerle de oldukça sık iletişim kurmak kaçınılmaz oluyor. Vet Randevu bu iletişimi kolaylaştırmak için hizmetinizde.

Köpek ve kedilerin belirli aralıklarla yapılması gereken aşıları oluyor ve bu aşı takvimlerinin takip edilip zamanında uygulanması gerekiyor. Bunun için en yakın veteriner hekime anında ulaşmak oldukça önemli.

Acil durumlarda ve/ya genel veteriner kontrolleri için online veteriner randevusu alabileceğiniz ve size en yakın kliniğe ulaşabileceğiniz vetrandevu.com tüm hayvan sahiplerinin hizmetinde.

Aşı takibi, cerrahi operasyon, pet kuaför, muayene, tedavi, teşhis, ağız ve diş sağlığı, beslenme, mikroçip uygulama, banyo, mama gibi onlarca uzmanlık alanı ve hizmet için dakikalar içinde uzman veteriner hekimlerden randevu alabilirsiniz.

İnternetten hızlıca kliniklere ulaşıp köpek, kedi, kuş, egzotik hayvanlar için de tedavi talebinde bulunabilirsiniz.

Online randevu almak Vet Randevu ile çok kolay

Randevu almak istediğiniz veteriner hekimi seçiyorsunuz. Bunun için size olan uzaklığına, veterinere yapılan yorumlara göz atıp karar verebilirsiniz.

Veteriner hekimi seçtikten sonra hangi gün ve saat için randevu almak istediğinizi seçiyorsunuz. Sonrasında size ulaşabilecekleri iletişim bilgilerini ve evcil hayvanınızın bilgilerini girip randevunuzu oluşturuyorsunuz.

Günümüzde mobil teknolojilerin artmasıyla bilgiye ulaşmak ve problemlere çözüm üretmek kolaylaştığından evcil hayvanlarınızla ilgili soruları veterinere soru sor kısmından ücretsiz sorabiliyorsunuz.

Veterinere Soru Sor

Facebook ve Twitter ile giriş yapabileceğiniz sisteme soru başlığınızı ve evcil hayvanınızın hastalığı ile ilgili belirtileri açık bir şekilde yazıp veterinere sorunuzu yönlendiriyorsunuz.

Veteriner maksimum 12 ile 24 saat içerisinde sorunuza cevap veriyor. Böylece kedi ya da köpeğiniz ile ilgili sorunlarınıza hızlıca uzman veteriner hekim tarafından çözüm bulmuş oluyorsunuz.

Büyük bir şehirde yaşıyorsanız veteriner bulma konusunda şanslı olabildiğiniz gibi bu yoğunluk dezavantaja da dönüşebiliyor. Bazı semtlerde birbirine yakın birçok veteriner kliniği bulabilirsiniz.

Farklı bir şehirden İstanbul’a taşındığınızı düşünelim. Tek başvuru kaynağınız ve güvendiğiniz mecra internet araması olacaktır. Bu durumda istanbul veteriner klinikleri diye ararsanız Vet Randevu size İstanbul’un 40’tan fazla ilçesinde bulunan semtlerdeki tüm klinik ve uzman veterinerleri konumunuza yakın olana göre listeler. Listelenen veteriner kliniklerinden hayvan dostlarımızın sağlığı için en iyilerini tercih etmenize olanak sağlar.

Hayvan sağlığı üzerinde durulması gereken önemli bir konu. Köpek, kedi ve diğer dostlarımızın daha sağlıklı olarak uzun bir ömür geçirmeleri ve mutlu olmaları için veteriner kontrolleri, muayene ve erken teşhis çok önemli. Bunun için VetRandevu ile hayvan dostlarınızın sağlığının korunmasına yardımcı olabilirsiniz.

(Uyarı: VetRandevu.com içerik ve hizmetlerinden Patipedia.com sorumlu değildir.)

Bunlara da göz atabilirsiniz

Sokak köpeklerine yönelik linç ve nefret kampanyasına son verilsin!

Hayvan Hakları Yasama İzleme Delegasyonu, bugün Beyoğlu’nda düzenlediği basın toplantısında, 4 Ocak’ta Kayseri’de bir çocuğun …

2 yorum

  1. Merhaba; 8 aylik erkek kedimi dün kisirlastirdim. Evdeki 6 aylik dişi kedim dünden beri erkek kediyi koklayıp tisliyor neden acaba ve ne yapmamiz gerekiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir