Çarşamba , Eylül 20 2017
Ana Sayfa / Haberler / Köpek hırsızları çalmaya çalıştıkları köpeği yaraladı

Köpek hırsızları çalmaya çalıştıkları köpeği yaraladı

16 Ağustos Perşembe günü, akşamüstü saatlerinde Moda, Kadıköy’de akıl almaz bir olay yaşandı. Kimliği henüz belirlenemeyen iki kişi, C.M.K’nın evinin bahçesinden Arya isimli köpeği demir parmaklıkların üstünden çalmaya çalışırken yaraladı. Köpeğin can acısıyla bağırması sonucunda ise, onu bırakıp hiçbir şey olmamış gibi yollarına devam ettiler.

Olayın güvenlik kameralarına yansıyan görüntülerini Youtube’da yayınlayan ev sahibi, Moda’da günden güne artmakta olan suç oranı konusunda yetkililerden ilgi beklediğini ve suç işlerken yakalanan bu iki şahsın en kısa zamanda bulunarak cezalandırılmasını talep ettiğini belirtti. Gerçekleşen olayla ilgili ise tüm adli işlemler başlatıldı.

Bize de Patipedia olarak davaya destek vermek düştü. (Aşağıdaki videoyu sesli izlemenizi öneriyoruz.)

 

Patipedia

Patipedia, yaşam hakkına saygı duyan, köpekler ve insanların bir arada uyum içinde yaşamasını arzu eden ve herkesin faydalanacağı şekilde, her konuda bilgi ve deneyim paylaşmayı hedefleyen, ortak paydaları yaşam tarzı ve hayvan sevgisi olan bir grup hayvansever tarafından kuruldu.

Bunlara da göz atabilirsiniz

Park kedileri için boş mama konservelerinden çiçekler

İstanbul’un Kadıköy ilçesine bağlı Kozyatağı’nda bulunan Defne Park, kimsesiz kedilerin yaşam alanlarından biri. Park kedileri …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir