Perşembe , Ekim 19 2017
Ana Sayfa / Şehir Hayatı / Stil / The Pet Art: Pırlanta değerinde fotoğraflar

The Pet Art: Pırlanta değerinde fotoğraflar

Hayvanların güzel fotoğraflarını ancak onları iyi tanıyan ve çok seven fotoğrafçılar çekebilir. The Pet Art, Türkiye’deki önemli bir boşluğu profesyonel fotoğrafçılık ve sosyal sorumluluk ile dolduruyor.

3İstanbul’un Kadıköy ilçesinde yer alan stüdyolarında hayvanları ve insanlarını ağırlayan The Pet Art, çekim sonunda kendi deyimleriyle “pırlanta değerinde fotoğraflar” sunuyor. Talep doğrultusunda stüdyo çekimi, dış çekim ve özel mekân çekimi seçenekleri de mevcut. Seçilen fotoğraflarınızı gerekli dijital düzenlemeler yapıldıktan sonra, yüksek çözünürlüklü olarak 2 gün içerisinde size çevirimiçi ortamda teslim etme sözü veriyolar. Dilerseniz baskı seçenekleri konusunda da deneyimlerinden faydalanabiliyorsunuz.

dobermanSeçtiğiniz pakete ve isteğinize göre randevu alarak ölümsüz anılar yaratmanıza olanak tanıyan The Pet Art, sosyal sorumluluk konusunda da bir hayli hassas.

“Barınaklara destek oluyoruz”

15 dakika süren profesyonel stüdyo çekimini 10 kg kedi/köpek maması karşılığı yapıyor ve size 2 adet profesyonel fotoğraf hediye ediyorlar. Fotoğrafların dijital olarak teslim edilmesi de oldukça gelecek vaad eden ve aslında sürekli bir hizmet anlamına geliyor. Mamaları teslim ederken de size belgesini iletme sözü veriyorlar. Bu da karşılıklı güveni beraberinde getiriyor.

 

The Pet Art ile keyifli vakit geçirmek ve unutulmaz fotoğraflar elde etmek için buraya tıklayarak iletişime geçmeniz yeterli: www.thepetart.com

 

 

Patipedia

Patipedia, yaşam hakkına saygı duyan, köpekler ve insanların bir arada uyum içinde yaşamasını arzu eden ve herkesin faydalanacağı şekilde, her konuda bilgi ve deneyim paylaşmayı hedefleyen, ortak paydaları yaşam tarzı ve hayvan sevgisi olan bir grup hayvansever tarafından kuruldu.

Bunlara da göz atabilirsiniz

Tarif: Elmalı havuçlu köpek bisküvisi

Hazır ödül mamalarından sıkılanlara köpeğiniz için kolay bisküvi tarifi. Hazırlamak 15 dakika, pişirmek 45 dakika. …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir