Perşembe , Eylül 21 2017
Ana Sayfa / Şehir Hayatı / Stil / Köpek şeklinde tırmalama tahtası

Köpek şeklinde tırmalama tahtası

Bir tasarımcı, hem mobilyalarınızı koruyacak hem de “doğal düşmanları” köpeklerden tatlı bir intikam almalarını sağlayan bir şey tasarladı: Köpek şeklinde tırmalama tahtası.

1

 

Tırmalama tahtaları, belki de kedilerin en çok kullandığı aletlerden biri. Farklı farklı büyüklükte ve türdeler. Ama Hollandalı bir tasarımcının dizaynları, tırmalama tahtalarına yeni bir boyut getirdi. Köpek şeklindeki tırmalama tahtaları, kedilerin köpeklerden tatlı bir şekilde intikam almasını sağladı.

KÖPEK ŞEKLİNDE TIRMALAMA TAHTASI

Hollandalı tasarımcı Erik Stehmann, hem eviniz için güzel bir süs eşyası olacak hem de kedinizin etkili bir şekilde rahatlatacak bir şey dizayn etti: Köpek şeklinde bir tırmalama tahtası.

“KÖPEK” VE “KÖPEK YAVRUSU”

Stehmann, tırmalama tahtasına “Köpek” adını verdi. Daha küçük tırmalama tahtasının adıysa “Köpek yavrusu”. Stehmann, “Tırmalama tahtası mobilyalarınızı korumakla kalmıyor aynı zamanda kedilerin ‘doğal düşmanları’ köpeklere yönelik bastırılmışlıklarını da serbest bırakıyor!” diye yazıyor.

2

Bu satırları kaleme alırken kedi ve köpeklerin çok iyi birer dost olabileceğinin de farkındayız.

Kaynak: Metro.co.uk, Dovas

Patipedia

Patipedia, yaşam hakkına saygı duyan, köpekler ve insanların bir arada uyum içinde yaşamasını arzu eden ve herkesin faydalanacağı şekilde, her konuda bilgi ve deneyim paylaşmayı hedefleyen, ortak paydaları yaşam tarzı ve hayvan sevgisi olan bir grup hayvansever tarafından kuruldu.

Bunlara da göz atabilirsiniz

Tarif: Elmalı havuçlu köpek bisküvisi

Hazır ödül mamalarından sıkılanlara köpeğiniz için kolay bisküvi tarifi. Hazırlamak 15 dakika, pişirmek 45 dakika. …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir