Son eklenenler

Köpekle Yaşam Derneği

Köpekle Yaşam Derneği kuruldu!

Bizi Twitter’da takip edin

Instagram

İletişim: seckinkilic@gmail.com (Lütfen kendinizi tanıtır mail atınız)
Yer: İstanbul

Sokakta bulunan Husky melezi annenin melez bebeklerinden biri... Erkek, 2,5 aylık. Büyük ırk olacaklarının bilincinde, daha sonra kapladıkları alanın sorun olmayacağı, tuvalet eğitimlerini verebilecek, evlatları gibi görecek kesinlikle daha önce uzun yıllar köpek bakmış bir aile arıyoruz.
#Repost @kesmeseker (@get_repost)
・・・
#yuvaariyor #satinalmasahiplen #yuva #istanbul #hayvansevgisi #hayvanseverler #sahiplen #kopek #istanbuldayasam #hayatkurtar #patipedia  #hayatakarken #evlatedin #barinak #kopekler #hayvanlaralemi #sevgi #objektifimden #aniyakala #istanbulunkopekleri #yuvaol #kayipkopek Adı Dog/Balım. Dog diye seslendiğinizde geliyor.
Faralya da kayboldu. Dişi, 6-7 kg civarında, 18 aylık. Tasması vardı ama isimlik yok. Çok sevecen ve insanları takip etmeyi seven bir köpek, her zaman geri dönüyormuş.
Sonra Lycia Way grubunda bir ilan görmüş sahibi. Köpek yürüyüşçülere takılmış. Onlarda gelmesine izin vermişler 3 gün boyunca onlarla yürümüş. Hatta yorulduğunda sırtlarında taşımışlar. Sonrasında ise onu bu güzel doğadan koparmayalım düşüncesiyle Gey köyünde bir çobana emanet etmişler. kendi gruplarında ilan açmışlar, umarız sahibi bulunur diye. SAhibi ilanı gördü köpeğini almaya gitti ama o kadar süre boyunca çoban köpeği bir ağaca bağlamış, köpek te en son aşamada tasmayı koparıp kaçmış. Aslında köpeği götürmeden önce Aktaş Beach Kamping e sorsalar onlar söylerdi, diyor sahibi de.
En son karaderede ozen resturant pansiyonda gorunmus. Hatta 1 gece orada kalmış başka bir yürüyüşçü ile ama kiminle gittiği bilinmiyor. 
Şu an da evini arıyor olan bu köpeğin evine dönmesine yardım edelim. İrtibat no su aşağıdadır.
O civarda tanıdıkları olanlar; lütfen ilanı, köpeğin fotoğraflarını arkadaşlarınıza gönderin, o bölgede ki gruplarla paylaşın.
Ve sevgili yürüyüşçüler; dağ da, bayır da aç-susuz kalmamış ve yardıma ihtiyacı yoksa peşinize takılan köpekleri götürmeyin, kovalayın geriye. Sonra bu şekilde hiç bilmedikleri bir yer de kalıyorlar.

Lutfen yardim edin kopegimizin bulunmasi icin;
aktas plajindan Zafer Çimen isimli yuruyucnun arkasina takilip gitmis.
oda gay koyde bir cobana birakmis oraya gittik fakat kopegimiz ordanda gitmis karadereye ozen resturan pansiyonda gorunmus en son baska bir yuruyuscu ile, kopegimizin bulunmasi icin saygideğer likya yürüyüşcüleri ve guruptaki herkesden yardim bekliyoruz.
insanlik namina bize yardimci olun sevgiler
Önder & Alison 0 538 7395190

#kayipkopek 
#hayvansevgisi #hayvanseverler #sahiplen #kopek #istanbuldayasam #hayatkurtar #patipedia  #hayatakarken #evlatedin #barinak #kopekler #hayvanlaralemi #sevgi #objektifimden #aniyakala KAYIP veya TERK. Dişi, tahminen 6-7 aylık Golden, Cihangir'de bulundu. Bulan kişi, Kerime Arslan, çip kontrolü, kayıp ilanı taraması yapmış, ancak her ikisinden de sonuç alamamış. Kendisinin kedi ve köpeği var, golden bir arkadaşın bahçesinde, geçici bakılıyor, ve zamanı kısıtlı. Kısırlaştırma şartı ile acil güvenilir, sevilecek, korunacak yuva aranıyor.
#yuvaariyor #satinalmasahiplen #yuva #istanbul #hayvansevgisi #hayvanseverler #sahiplen #kopek #istanbuldayasam #hayatkurtar #patipedia  #hayatakarken #evlatedin #barinak #kopekler #hayvanlaralemi #sevgi #objektifimden #aniyakala #Repost @kesmeseker (@get_repost)
・・・
2 hafta once yuvalandirdigim bu Husky melezi cocuk yeniden yuva ariyor. 2,5 aylik, oyuncu, tuvalet egitimi verebilecek,kesinlikle daha once kopek bakmis bir aile ariyoruz. Sozlesme ile sahiplendirilecektir. İstanbul iletisim seckinkilic@gmail.com ( lutfen kendinizi tanitir bir mail atiniz)
#yuvaariyor #satinalmasahiplen #yuva #istanbul #hayvansevgisi #hayvanseverler #sahiplen #kopek #istanbuldayasam #hayatkurtar #patipedia  #hayatakarken #evlatedin #barinak #kopekler #hayvanlaralemi #sevgi #objektifimden #aniyakala #istanbulunkopekleri #yuvaol #patipedia

Patipedia'yı takip etmek ve e-posta ile haber almak için tıklayın.