Cuma , Ekim 20 2017
Ana Sayfa / Haberler / Dünya / Londra’da köpeklere özel otobüs turu

Londra’da köpeklere özel otobüs turu

Sahipleriyle birlikte Londra’ya gezmeye gelen köpeklere, ücretsiz Londra turu ve rehberlik hizmeti verilecek.

kopek

Londra’da köpeklere özel gezi programı düzenlendi. 17-20 Ocak tarihleri arasında düzenlenecek program çerçevesinde köpekler ve sahipleri Londra’nın en güzelparklarını öğrenip, köpekler hakkında yasamanın yapıldığı parlemento binasını gezecek, İngiltere Kraliçesi II. Elizabeth’in Buckingham Sarayı’ndaki ‘corgi’ cinsi köpekler hakkında bilgi sahibi olacak. 1.5 saat sürecek etkinlik, Hyde Park, Kensington Palace Gardens ve Green Park gibi Londra’nın en güzel parklarını da kapsayarak, Lambeth Bridge’de son bulacak. Üstelik bu hizmetlerden ücretsiz yaralanılacak.

Yolculuk biletli olacak

‘More Than Doggy Essentials’ adlı kurum yetkililerinin organize ettiği ‘Az sayıda ve kısa molalı olan süratli tur’ olarak tanımladığı gezi boyunca, hem köpekler hem de sahipleri farklı bir tecrübe edinecek.
Köpekler, tur boyunca ‘K9’ adı verilen otobüslerle taşınacak. Tabi her köpek için yine ücretsiz olmak kaydıyla bilet alınması gerekiyor. Tur sonrası ise köpekleriyle yürüyüş yapmak isteyenler için köpek dostu bar ve restoranların yer aldığı broşür ve haritalar dağıtılacak.

Kaynak: Hürriyet

Patipedia

Patipedia, yaşam hakkına saygı duyan, köpekler ve insanların bir arada uyum içinde yaşamasını arzu eden ve herkesin faydalanacağı şekilde, her konuda bilgi ve deneyim paylaşmayı hedefleyen, ortak paydaları yaşam tarzı ve hayvan sevgisi olan bir grup hayvansever tarafından kuruldu.

Bunlara da göz atabilirsiniz

California ‘petshop’larda satılan hayvanlara kurtarılmış olma şartı getiriyor

New York Times’ın haberine göre, ticari amaçlı hayvan üreticisi ve aracılarına bir darbe olarak, California’da …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir