Cuma , Temmuz 21 2017
Ana Sayfa / Balzac Günlüğü / Mutlu Anlar / Kurtarılmış Bir Köpeğin Lezzetli Yiyeceklerle Dolu Instagram Hesabı

Kurtarılmış Bir Köpeğin Lezzetli Yiyeceklerle Dolu Instagram Hesabı

Popeye ile tanışın, kendisi Los Angeles’da kötü şartlardan kurtarılmış ve insanlar ile birlikte dışarıda yemek yemeye bayılan bir köpek.

Sahibi köpeğinden kısaca şu şekilde bahsediyor:

“Onu başıboş dolaşırken buldum. Berbat haldeydi, acayip zayıftı, tüyleri keçe gibiydi ve pisti. Diğer köpeklerimle birlikte evime alışması uzun sürmedi. Ve elbette ki kocam ve ben ona aşık olduk.

Arkadaşlarımdan biri olan Jen, Popeye için Instagram hesabı açmamı önerdi. Jen ve benim Instagram buluşmaları adını verdiğimiz dışarı çıkma günleri düzenlemeyi ve yediklerimizin resmini çekmeyi seviyorduk. Popeye’yi istediğim zaman getiriyordum ve yemeklerin etrafında çok iyi durduğunu fark ettim. Yemeklere saldırdığı yada onları umursadığı yok. Sadece dışarı çıkmayı seviyor. Onun için güvenli olan her şeyi yiyen bir köpek. Ayrıca gittiğimiz yerlerde yiyebileceği bir şeyler olmaması ihtimaline karşı yanımda onun için mama da getiriyorum.”

Takip etmek isterseniz Instagram hesabı: @popeyethefoodie

Kaynak: Sümer Haber

Patipedia

Patipedia, yaşam hakkına saygı duyan, köpekler ve insanların bir arada uyum içinde yaşamasını arzu eden ve herkesin faydalanacağı şekilde, her konuda bilgi ve deneyim paylaşmayı hedefleyen, ortak paydaları yaşam tarzı ve hayvan sevgisi olan bir grup hayvansever tarafından kuruldu.

Bunlara da göz atabilirsiniz

Hayatının 8 yılını bir kafeste geçiren köpeğin artık bir evi ve yüzlerce oyuncağı var

Geçen yılın sonunda yuva arayışı başlayan JoJo, korkunç bir geçmişe sahipti. Daha yavruyken kulakları eski …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir