Son eklenenler

Güvenlik kamerasına takılan çocuk ve köpeğin ilişkisi

Komşusunun garajına her gün gizlice girerek köpek seven Josh adlı çocuğun bunu neden yaptığını görüntüleri tesadüfen gören annesi açıkladı.

Amerika Birleşik Devletleri’nin Louisiana eyaletinde yaşayan Hollie Breaux Mallet, sosyal paylaşım sitesinde kendi evine ait güvenlik kamerasına takılan bir görüntü yayınladı.

Genç kadın, görüntüde bir çocuğun bisikletiyle gelip hızlıca köpeği ile oynadığına ve aynı hızla uzaklaştığına dikkat çekti. Paylaşımının altına “Bu tatlı çocuğun kim olduğunu bilen var mı? Köpeğimle istediği kadar oynayabileceğini ve burada kalabileceğini ona söylemek istiyorum!” notunu düşen kadına, onlarca cevap geldi ve sonunda çocuğun kimliği belli oldu.

Daily Mail’in haberine göre, görüntüleri gören bir başka kadın, Ginger Clement Breaux, çocuğun kendi oğlu Josh olduğunu söyledi. Oğlunun her gün evde bu köpekten bahsettiğini anlatan Breaux, bir anne olarak oğlunun başka bir eve izinsiz girmesinden rahatsız olduğunu ancak bir yandan da köpeklere olan bağlılığından dolayı mutluluk hissettiğini belirtti.

Josh’un günlük gizli ziyaretinin nedenini de yine annesi açıkladı: Küçük çocuğun kendi köpeği geçen yıl ölmüştü. Josh’a okulunu aksatmaması için yeni bir köpek almayan aile, görüntüleri izledikten sonra fikirlerini değiştirecek gibi görünüyor.

Komşusu tarafından çok sevdiği Düşes isimli köpeği istediği zaman görmesine izin verilen Josh, bu güzel haberi bir selfie ile kutladı.

Kaynak: HaberTürk

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: