Pazartesi , Temmuz 24 2017
Ana Sayfa / Haberler / Dünya / Güvenlik kamerasına takılan çocuk ve köpeğin ilişkisi

Güvenlik kamerasına takılan çocuk ve köpeğin ilişkisi

Komşusunun garajına her gün gizlice girerek köpek seven Josh adlı çocuğun bunu neden yaptığını görüntüleri tesadüfen gören annesi açıkladı.

http://www.youtube.com/watch?v=Y5hyyXpdsuc

Amerika Birleşik Devletleri’nin Louisiana eyaletinde yaşayan Hollie Breaux Mallet, sosyal paylaşım sitesinde kendi evine ait güvenlik kamerasına takılan bir görüntü yayınladı.

Genç kadın, görüntüde bir çocuğun bisikletiyle gelip hızlıca köpeği ile oynadığına ve aynı hızla uzaklaştığına dikkat çekti. Paylaşımının altına “Bu tatlı çocuğun kim olduğunu bilen var mı? Köpeğimle istediği kadar oynayabileceğini ve burada kalabileceğini ona söylemek istiyorum!” notunu düşen kadına, onlarca cevap geldi ve sonunda çocuğun kimliği belli oldu.

Daily Mail’in haberine göre, görüntüleri gören bir başka kadın, Ginger Clement Breaux, çocuğun kendi oğlu Josh olduğunu söyledi. Oğlunun her gün evde bu köpekten bahsettiğini anlatan Breaux, bir anne olarak oğlunun başka bir eve izinsiz girmesinden rahatsız olduğunu ancak bir yandan da köpeklere olan bağlılığından dolayı mutluluk hissettiğini belirtti.

Josh’un günlük gizli ziyaretinin nedenini de yine annesi açıkladı: Küçük çocuğun kendi köpeği geçen yıl ölmüştü. Josh’a okulunu aksatmaması için yeni bir köpek almayan aile, görüntüleri izledikten sonra fikirlerini değiştirecek gibi görünüyor.

Komşusu tarafından çok sevdiği Düşes isimli köpeği istediği zaman görmesine izin verilen Josh, bu güzel haberi bir selfie ile kutladı.

Kaynak: HaberTürk

Patipedia

Patipedia, yaşam hakkına saygı duyan, köpekler ve insanların bir arada uyum içinde yaşamasını arzu eden ve herkesin faydalanacağı şekilde, her konuda bilgi ve deneyim paylaşmayı hedefleyen, ortak paydaları yaşam tarzı ve hayvan sevgisi olan bir grup hayvansever tarafından kuruldu.

Bunlara da göz atabilirsiniz

Şehir Hatları vapurlarında evcil hayvan taşıma kuralları güncellendi

Hayvanla yaşayan kişilerin seyahat hakkının kısıtlanması ve hayvanların vapurlara binişlerinde yaşanan sıkıntılardan sonra, Şehir Hatları …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir