Cuma , Temmuz 21 2017
Ana Sayfa / Haberler / Dünya / Barınaktan kurtarılan tek gözlü köpek otelde işe başladı

Barınaktan kurtarılan tek gözlü köpek otelde işe başladı

ABD’nin Chicago kentinde bulunan The Park Hyatt oteli, tek gözü olmayan Parker isimli pug cinsi bir köpeği işe aldı. Parker, resepsiyon görevlisi olarak çalışıyor.

Parker’ı köpekler için kurulan bir yardım kuruluşu olan PAWS sayesinde sahiplenen otelin genel direktörü Walter Brindell, “Parker’ın varlığı hiç şüphesiz çalışanlarımızın yüzlerine bir gülümseme koydu, oteldeki havayı daha önce hiç olmadığı şekilde değiştirdi” dedi.

Resim1

Chicago Tribune’e yaptığı açıklamada Parker’ın geçen kasım ayında oldukça kötü bir şekilde bulunduğunu aktaran PAWS yetkilisi Sarah McDonald, 5 yaşındaki köpeğin hala günlük olarak ilaç kullanması gerektiğini ifade etti.

Resim2

Sadece çalışanların değil otel müşterilerinin da ilgi odağı olan Parker’ın fotoğrafları sıklıkla Instagram’da da paylaşılıyor.

Kaynak: Sputnik News

Patipedia

Patipedia, yaşam hakkına saygı duyan, köpekler ve insanların bir arada uyum içinde yaşamasını arzu eden ve herkesin faydalanacağı şekilde, her konuda bilgi ve deneyim paylaşmayı hedefleyen, ortak paydaları yaşam tarzı ve hayvan sevgisi olan bir grup hayvansever tarafından kuruldu.

Bunlara da göz atabilirsiniz

Bir Pitbull kurtarıcısından “tehlikeli” insanlara mesaj

Noelani G., özellikle Pitbull ırkı köpekleri kurtarmaya ve rehabilite etmeye hayatını adamış bir kadın. Bu …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir