Çarşamba , Eylül 20 2017
Ana Sayfa / Haberler / Dünya / Amerika’nın ilk “Köpek Cafe”si açıldı

Amerika’nın ilk “Köpek Cafe”si açıldı

Köpek sahibi olmadan da onlarla vakit geçirmek ve sosyal sorumluluk görevinizi kahve içerken de yapabilmek artık mümkün. Dog Café’deki köpeklerle isterseniz yalnızca vakit geçirebiliyor, isterseniz geçici ya da kalıcı yuvaları olabiliyorsunuz.

The Dog Cafe / Facebook

Los Angeles’ta açılan Amerika’nın ilk Köpek Cafe’si, insanlarla yuva arayan köpeklerin barınak gibi ürkütücü ortamlardan uzakta, keyifli bir şekilde birlikte zaman geçirebilmelerini sağlıyor. Sahiplendirmelerin yanısıra böyle bir ortam, köpek sahibi olmak için şartları uygun olmayan kişilerin köpeklerle vakit geçirebilmesi için de harika bir fırsat.

The Dog Cafe / Facebook

Dog Cafe’ye 10 dolar ücret ödeyerek girip 55 dakika boyunca köpeklerle vakit geçirebiliyorsunuz ve bir içecek de ikram ediyorlar.

Ayrıca internet sitelerinde café sakinlerinin isim, resim ve özelliklerine daha oraya gitmeden ulaşmanız da mümkün.

Kaynak: FoxLA

Patipedia

Patipedia, yaşam hakkına saygı duyan, köpekler ve insanların bir arada uyum içinde yaşamasını arzu eden ve herkesin faydalanacağı şekilde, her konuda bilgi ve deneyim paylaşmayı hedefleyen, ortak paydaları yaşam tarzı ve hayvan sevgisi olan bir grup hayvansever tarafından kuruldu.

Bunlara da göz atabilirsiniz

Kendisine sarılmak isteyen çocuğun yüzünü ısıran köpeğe verilen ölüm cezası uygulanmalı mı?

İngiltere Hornsea’de büyükanne ve dedesiyle gezmekte olan 21 aylık çocuk, bir bankta sahibiyle birlikte oturan …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir