Perşembe , Eylül 21 2017
Ana Sayfa / Haberler / Sosyal medyadan mahkeme salonuna

Sosyal medyadan mahkeme salonuna

Ankara’da yaşayan G.S.’nin, ‘evinin mutfağını kliniğe çevirip köpek ameliyatları yaptığı ve korsan hayvan sattığı’ iddiasıyla savcılığa şikâyetçi olan Melike Koparan, G.S’den tehditler aldığını belirtip, dava açtı.

Üniversiteli kız ile köpek yetiştiricisi davalık oldu

Cins köpekler sattığını öğrendiği G.S. ile sosyal medya üzerinden tanışan Melike Koparan, yasadışı çalıştığını öğrenince köpek almaktan vazgeçip, hakkında şikayette bulunduğu G.S.’nin kendisini 3.5 aydır tehdit ettiğini öne sürerek, “Sosyal medyadan ‘Bodrum’a gelip, seni bulup, öldüreceğim. Beni nasıl şikayet edersin? Senin yüzünden işimden oldum, köpekleri satamadım’ yazılı mesajlar atıp, cep telefonuma SMS’ler gönderdi. Delil olarak gönderdiği SMS’leri ve mesajları, köpek satımı ve ameliyatları ile ilgili doküman ve belgeleri savcılığa sundum. Dava açıldı. İlk duruşması bodrum Asliye Ceza Mahkemesi’nde 6 Haziran’da görülecek” dedi. DHA muhabirinin telefonla ulaştığı G.S. ise Koparan’ın iddialarının asılsız olduğunu öne sürüp, “Benden cins yavru köpeklerimi parasız almak istedi ve benimle yakın ilişkiye girmek istedi. Kabul etmeyince de ifira attı” ifadelerini kullandı.

Kaynak: Hürriyet

Patipedia

Patipedia, yaşam hakkına saygı duyan, köpekler ve insanların bir arada uyum içinde yaşamasını arzu eden ve herkesin faydalanacağı şekilde, her konuda bilgi ve deneyim paylaşmayı hedefleyen, ortak paydaları yaşam tarzı ve hayvan sevgisi olan bir grup hayvansever tarafından kuruldu.

Bunlara da göz atabilirsiniz

Beşiktaş’ta köpeğe sarılarak uyuyan çocuk

İstanbul’un Beşiktaş ilçesinde sokakta bir köpeğe sarılarak uyuyan çocuk videosu hem duygulandırdı hem hüzünlendirdi. Sosyal …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir