Çarşamba , Eylül 20 2017
Ana Sayfa / Kültür-Sanat / Kitap: “Bir Başka Dünyanın Çocukları Köpekler” ve “Bir Başka Dünyanın Çocukları Kediler”

Kitap: “Bir Başka Dünyanın Çocukları Köpekler” ve “Bir Başka Dünyanın Çocukları Kediler”

Kitaplar, tanıtım bülteninde şöyle anlatılıyor:

Şüphesiz “hayvan” deyince aynı şeyi anlamıyoruz.

– Hayatlarına Dokunun                                                    BirBaskaDunyaninCocuklariKEDILER.indd BirBaskaDunyaninCocuklariKOPEKLER.indd
– Arkadaşınızı Doğru Tanıyın
– Eğitim
– Köpeğimin/Kedimin Beslenmesi
– Sağlık
– Merak Ettikleriniz

Sokakta her gün sahipsiz hayvanlar görüyoruz. Kimi zaman onların başını okşuyor, kimi zaman bir kap su ve mama bırakıyoruz onlar için. Peki sonra? Yolumuza devam edip sıcacık evlerimizde huzurlu yaşamlarımıza geri dönüyoruz.

Barınaklara, sokaklara ve boş arazilere bırakılan binlerce köpeğin/kedinin bir hevesle sahiplendirildikten sonra başlarına neler geldiğini, neden terk edildiklerini biliyor muyuz? Peki, onların en çok istedikleri şeyin aslında sevgi olduğunu… Hayatı boyunca hayvanlarla birlikte yaşamış olan Banu Aydın tüm bu soruların cevabını çok iyi bilen, kendini onlara adamış biri. Köpekler/kediler hakkında yazdığı bu kitaplarda onların hikâyelerini okurken dünyalarını daha yakından tanıyacak; bakımları, beslenmeleri, eğitimleri gibi bilgi sahibi olmanız gereken konular hakkında çok şey öğreneceksiniz. Sadece kedi/köpek sahipleri için değil, sahiplenmek isteyenler için de bir kılavuz.

Kitapları satın almak için buraya tıklayabilirsiniz.

Patipedia

Patipedia, yaşam hakkına saygı duyan, köpekler ve insanların bir arada uyum içinde yaşamasını arzu eden ve herkesin faydalanacağı şekilde, her konuda bilgi ve deneyim paylaşmayı hedefleyen, ortak paydaları yaşam tarzı ve hayvan sevgisi olan bir grup hayvansever tarafından kuruldu.

Bunlara da göz atabilirsiniz

Kitap | Kedi fotoğrafı sevenlere “Cat Fever”

Siyah beyaz kedi fotoğraflarının yer aldığı “Cat Fever” kedi severler için bir fotoğraf albümü niteliği …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir