Perşembe , Temmuz 20 2017
Ana Sayfa / Haberler / Hayvanseverlerden Yemeksepeti’ne tepki

Hayvanseverlerden Yemeksepeti’ne tepki

Yemeksepeti’nin Facebook sayfasında ‘Kuzuların Lezizliği diye filmini çeksen, gişe rekorları kırar.’ notuyla paylaştığı video tepki gördü. Hayvan hakları savunucuları boykot çağrısı yaptı.

Yemeksepeti, Facebook sayfasında ‘Kuzuların Lezizliği’ diye filmini çeksen, gişe rekorları kırar.’ notuyla bir video paylaştı. Hayvan hakları savunucuları kuzuların yemek olmadığını belirterek videoya tepki gösterdi. Hayvan hakları savunucuları Yemek Sepeti’nin hayvan düşmanı olduğunu belirterek alışveriş yapılmamasını, boykot edilmesini istedi.

O tepkilerden bazıları şöyle;

-Dünyadan haberiniz yok değil mi? canlı kanlı, sinir sistemi olan bir canlıyı acılar içinde öldürdükten sonra lezzetlensin diye bi dünya süreçten geçirin -ceset tek başına lezzetli değil çünkü-yemek diye yutturun insanlara, bunun da reklamını yapın.
bir sürü aç insan var ama nasılsa internete ulaşamıyorlar, bu reklamda kitle onlar değil mantığla utanmadan bu rezaleti kayda alın.
Üç beş kuruş kazanacam hırsıyla yanıp tutuşurken akıl tutulması yaşıyorsunuz sanırım.
Kuzular lezetli değil canlıdır.

Kuzu bebek yani!! bu mu reklam anlayışınız kuzuların sessizliği.. evet o kuzu mezbahada çok ağlamıştır kesilirken çığlıklar atmıştır tabağındayken sessiz doğru. tabağındayken onun bi bebek olduğunu unutuyorsun değil mi? tüm canlılar özgür olmadığı sürece bu dünyaya barış gelmeyecek.

vehaber.org

Patipedia

Patipedia, yaşam hakkına saygı duyan, köpekler ve insanların bir arada uyum içinde yaşamasını arzu eden ve herkesin faydalanacağı şekilde, her konuda bilgi ve deneyim paylaşmayı hedefleyen, ortak paydaları yaşam tarzı ve hayvan sevgisi olan bir grup hayvansever tarafından kuruldu.

Bunlara da göz atabilirsiniz

Bir Pitbull kurtarıcısından “tehlikeli” insanlara mesaj

Noelani G., özellikle Pitbull ırkı köpekleri kurtarmaya ve rehabilite etmeye hayatını adamış bir kadın. Bu …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir