Cuma , Ekim 20 2017
Ana Sayfa / Haberler / Etkinlikler / Etkinlik: “Kulübe Değil Kulübeye Vol.2” – İstanbul

Etkinlik: “Kulübe Değil Kulübeye Vol.2” – İstanbul

Kulübe Değil Kulübeye Nedir?

İstanbul’da son zamanlarda terk edilmiş köpekler için şehrin farklı noktalarında başlayan sivil mücadele hızla büyümeye devam ediyor. Köpeklerin gönüllüler tarafından barınak ve sokaklardan kurtarıldıktan sonra sürdürülen tedavi ve sahiplendirme süreci de bu noktada büyük önem taşıyor. Kulübe Değil Kulübeye partileri, tüm bu süreçte yer alan gönüllülerin çalışmalarına destek olmak için düzenleniyor.

aaKöpekler için buluşuyor ama kulübe değil kulübeye gidiyoruz! Geçtiğimiz aylarda sessiz ve sedasız büyük bir başarı elde eden ‘Kulübe Değil Kulübeye’ parti serisinin ikincisi Coop’ta gerçekleşiyor. Geceden elde edilecek tüm gelir, terk edilmiş köpeklerin klinik masrafları ve kulübe ihtiyaçları için kullanılacak. Bu partide hem enfes performanslar dinleyip iyi vakit geçirecek hem de sahipsiz bir köpeğin daha iyi bir yaşama kavuşmasına katkıda bulunacaksınız.

Detaylar ve etkinlik sayfası için tıkayınız.

Geceye performanslarıyla katılacak olan isimler:

ALT KAT:
Candaş Baş 22:00
Julie Winters 23:00
Just D 00:30
Aksak 02:00
Ece Özel 03:00

ÜST KAT:
Undomondo 22:00
Kaan Düzarat 23:30
Zozo & Emin 01:00
Dodo 03:00

Tüm köpek dostlarını bekliyoruz…

——————–
Giriş: 30 TL
——————–

Patipedia

Patipedia, yaşam hakkına saygı duyan, köpekler ve insanların bir arada uyum içinde yaşamasını arzu eden ve herkesin faydalanacağı şekilde, her konuda bilgi ve deneyim paylaşmayı hedefleyen, ortak paydaları yaşam tarzı ve hayvan sevgisi olan bir grup hayvansever tarafından kuruldu.

Bunlara da göz atabilirsiniz

Dünya Çiftlik Hayvanları Günü İçin Eylem

Bağımsız Hayvan Hakları Topluluğu, Dünya Çiftlik Hayvanları Günü dolayısıyla İstanbul’da eylem gerçekleştirecek.  Çiftlik hayvanlarına uygulanan …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir