Son eklenenler

Güvenlik köpekleri eğitimli ellerde!

Köpek Eğitmenliği” ve “Koruma Köpeği İdareciliği” sertifikalarını alan kursiyerler, köpeklerle canlı performans gösterisi de gerçekleştirdi.

Bahçeşehir Üniversitesi (BAU), CSG City Security Group ve K9 Güvenlik işbirliği ile gerçekleştirilen “Köpek Eğitmenliği” ve “Koruma Köpeği İdareciliği” programlarını başarıyla tamamlayan kursiyerler, düzenlenen törenle sertifikalarını aldılar.

Bahçeşehir Üniversitesi Özel Güvenlik ve Koruma Programı Genel Koordinatörü Osman Öztürk,  “Köpek Eğitmenliği ve Koruma Köpeği İdareciliği Sertifika Programı” ile Türkiye’de yetişmiş eleman açığını kapatmak ve güvenlik sektörünü güçlendirmek hedefliyoruz” Dedi.

 

Törene, Bahçeşehir Üniversitesi Mütevelli Heyeti Başkanı Enver Yücel, City Security Group Yönetim Kurulu Başkanı ve Bahçeşehir Üniversitesi Özel Güvenlik ve Koruma Programı Genel Koordinatörü Osman Öztürk, K9 Güvenlikten Askeri ve Polis Köpekleri Eğitim Uzmanı Göktan Eker, Köpek Eğitmenleri Derneği’nden Gamze Aral, akademisyenler ve basın mensuplarının katıldı. Kursiyerlere sertifikaları Bahçeşehir Üniversitesi Mütevelli Heyeti Başkanı Enver Yücel tarafından verildi.

Tören sonrası kursiyerler ve uzman eğitmenler eşliğinde bomba arama, koruma, itaat ve refakat konularında köpeklerle canlı performans gösterisi de gerçekleştirildi.

CSG City Security Group’un Bahçeşehir Üniversitesi sertifika programlarına da eklenmiş olan “Köpek Eğitmenliği ve Koruma Köpeği İdareciliği Sertifika Programı” ile Türkiye’de yetişmiş eleman açığını kapatmak ve güvenlik sektörünü güçlendirmek hedefleniyor.

Sözcü

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Log Out / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Log Out / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Log Out / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Log Out / Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: