Çarşamba , Temmuz 26 2017
Ana Sayfa / Haberler / Güvenlik köpekleri eğitimli ellerde!

Güvenlik köpekleri eğitimli ellerde!

Köpek Eğitmenliği” ve “Koruma Köpeği İdareciliği” sertifikalarını alan kursiyerler, köpeklerle canlı performans gösterisi de gerçekleştirdi.

Bahçeşehir Üniversitesi (BAU), CSG City Security Group ve K9 Güvenlik işbirliği ile gerçekleştirilen “Köpek Eğitmenliği” ve “Koruma Köpeği İdareciliği” programlarını başarıyla tamamlayan kursiyerler, düzenlenen törenle sertifikalarını aldılar.

Bahçeşehir Üniversitesi Özel Güvenlik ve Koruma Programı Genel Koordinatörü Osman Öztürk,  “Köpek Eğitmenliği ve Koruma Köpeği İdareciliği Sertifika Programı” ile Türkiye’de yetişmiş eleman açığını kapatmak ve güvenlik sektörünü güçlendirmek hedefliyoruz” Dedi.

 

Törene, Bahçeşehir Üniversitesi Mütevelli Heyeti Başkanı Enver Yücel, City Security Group Yönetim Kurulu Başkanı ve Bahçeşehir Üniversitesi Özel Güvenlik ve Koruma Programı Genel Koordinatörü Osman Öztürk, K9 Güvenlikten Askeri ve Polis Köpekleri Eğitim Uzmanı Göktan Eker, Köpek Eğitmenleri Derneği’nden Gamze Aral, akademisyenler ve basın mensuplarının katıldı. Kursiyerlere sertifikaları Bahçeşehir Üniversitesi Mütevelli Heyeti Başkanı Enver Yücel tarafından verildi.

Tören sonrası kursiyerler ve uzman eğitmenler eşliğinde bomba arama, koruma, itaat ve refakat konularında köpeklerle canlı performans gösterisi de gerçekleştirildi.

CSG City Security Group’un Bahçeşehir Üniversitesi sertifika programlarına da eklenmiş olan “Köpek Eğitmenliği ve Koruma Köpeği İdareciliği Sertifika Programı” ile Türkiye’de yetişmiş eleman açığını kapatmak ve güvenlik sektörünü güçlendirmek hedefleniyor.

Sözcü

Patipedia

Patipedia, yaşam hakkına saygı duyan, köpekler ve insanların bir arada uyum içinde yaşamasını arzu eden ve herkesin faydalanacağı şekilde, her konuda bilgi ve deneyim paylaşmayı hedefleyen, ortak paydaları yaşam tarzı ve hayvan sevgisi olan bir grup hayvansever tarafından kuruldu.

Bunlara da göz atabilirsiniz

Evsiz ve Ölümcül Hasta Köpekler Sonunda Sığınabileceği Bir Yer Buldu

Michelle ve Jeff Allen New York’a bir saat uzaklıkta 24 dönümlük bir arazide evsiz ve …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir