Pazartesi , Temmuz 24 2017
Ana Sayfa / Haberler / Bodrumsporlu Futbolcular Hayvan Barınağını Ziyaret Etti

Bodrumsporlu Futbolcular Hayvan Barınağını Ziyaret Etti

Bodrum Belediyesi Bodrumsporlu futbolcu ve antrenörler, Bodrum Belediyesi Torba Geçici Hayvan Bakım Merkezini ziyaret etti.

Bodrumsporlu Futbolcular Hayvan Barınağını Ziyaret Eti

Bodrumspor’un başarılı oyuncularını Bodrum Belediyesi Torba Geçici Hayvan Bakım Merkezi yetkilileri karşılarken, futbolcular yanlarında getirdikleri mamaları yetkililere teslim etti. Yetkililerle birlikte barınağı gezen futbolcular, bazı kafeslerin içine girerek hem köpekleri sevdiler, hem de onlara yanlarında getirdikleri ödül mamalarından verdi.

Bodrumsporlu Futbolcular Hayvan Barınağını Ziyaret Eti

Ziyaret sırasında B.B. Bodrumspor’un Gümbet Tesislerinde bakılmak üzere bir de köpek arayan futbolcular, ön ayakları engelli olan yavru bir köpeği de sahiplendiler. Bodrum Belediyesi Torba Geçici Hayvan Bakım Merkezini gezen ve tesislerde bakılacak köpeği seçen antrenör Sadi Çeri ise şunları söyledi; “Burada anladığım kadarıyla yaklaşık 750 köpek var. Birde engelli köpeklerin tedavileri devam ediyormuş. Özellikle buradaki ilgili veterinerler, personeller ve aynı zamanda barınağın başkanı bizi çok iyi karşıladılar. Onlara çok teşekkür ediyorum. Kulübümüze bir tane köpek kazandırdık, o da maskotumuz olacak. Artık ismini de kendi aramızda kararlaştırıp, bir şekilde ismini koyacağız”

Bodrumsporlu Futbolcular Hayvan Barınağını Ziyaret Eti

Çeri konuşmasını, tüm Bodrum halkını barınağı ziyaret etmeleri ve yanlarında az da olsa mama getirmeleri çağrısında bulunarak sonlandırırken, sahiplendikleri yavru köpeğin işlemleri tamamlandıktan sonra tesislere geri döndüler.

Hedef Halk

Patipedia

Patipedia, yaşam hakkına saygı duyan, köpekler ve insanların bir arada uyum içinde yaşamasını arzu eden ve herkesin faydalanacağı şekilde, her konuda bilgi ve deneyim paylaşmayı hedefleyen, ortak paydaları yaşam tarzı ve hayvan sevgisi olan bir grup hayvansever tarafından kuruldu.

Bunlara da göz atabilirsiniz

Bir Pitbull kurtarıcısından “tehlikeli” insanlara mesaj

Noelani G., özellikle Pitbull ırkı köpekleri kurtarmaya ve rehabilite etmeye hayatını adamış bir kadın. Bu …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir