Salı , Temmuz 25 2017
Ana Sayfa / Haberler / Otobüsteki uyuşturucuyu eğitimli köpek “Rota” buldu

Otobüsteki uyuşturucuyu eğitimli köpek “Rota” buldu

Bodrum’da polisin durdurduğu yolcu otobüsünde eğitimli köpek “Rota” ile yapılan aramada 29 uyuşturucu hap ve 60 gram esrarla yakalanan bir kişi tutuklandı.

Otobüsdeki Uyuşturucuyu Eğitimli Köpe 'Rota' BulduBodrum’da polisin durdurduğu yolcu otobüsünde eğitimli köpek “Rota” ile yapılan aramada 29 uyuşturucu hap ve 60 gram esrarla yakalanan bir kişi tutuklandı.

Bodrum İlçe Jandarma Komutanlığı ekipleri, dün sabah, ilçe merkezine 18 kilometre mesafedeki Güvercinlik Mahallesi’ndeki arama noktasında bir yolcu otobüsünü durdurdu. Otobüste eğitimli köpek ile arama yapıldı. Aramada, yolculardan S.A.’nın üzerinde 29 uyuşturucu hap, çantasında ise 60 gram esrar ele geçirildi. Gözaltına alınan S.A., jandarmadaki işlemlerinin ardından sevk edildiği adliyede tutuklandı.

DHA

Patipedia

Patipedia, yaşam hakkına saygı duyan, köpekler ve insanların bir arada uyum içinde yaşamasını arzu eden ve herkesin faydalanacağı şekilde, her konuda bilgi ve deneyim paylaşmayı hedefleyen, ortak paydaları yaşam tarzı ve hayvan sevgisi olan bir grup hayvansever tarafından kuruldu.

Bunlara da göz atabilirsiniz

Evsiz ve Ölümcül Hasta Köpekler Sonunda Sığınabileceği Bir Yer Buldu

Michelle ve Jeff Allen New York’a bir saat uzaklıkta 24 dönümlük bir arazide evsiz ve …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir