Çarşamba , Eylül 20 2017
Ana Sayfa / Haberler / Dünya / Dünyadaki “köpek” eşinizi öğrenmek ister misiniz?

Dünyadaki “köpek” eşinizi öğrenmek ister misiniz?

Microsoft, kullanıcıların karşısına ilginç bir özellik ile çıkmaya hazırlanıyor. Yeni özellik, sizin dünyadaki “köpek” eşinizi buluyor.

16-02/12/trump-dog.jpg

1975 yılında kurulan ünlü yazılım ve bilişim şirketi Microsoft, yeni işletim sistemleri, gerçekleştirdiği projeler ve son olarak başarısız olarak nitelendirebilecek mobil sektör çalışmaları ile gündeme gelmişti. Yönetim Kurulu Eski Başkanı Steve Ballmer, önceki günlerde bu tutumunu eleştiren açıklamalarda bulunmuştu.

Microsoft ise, kullanıcıların karşısına yeni bir özellik ile çıkmaya hazırlanıyor. Kullanıcılara sunulması beklenen yeni özellik, insan-köpek karşılaştırması uygulamasını içeriyor. Kullanıcılar, Microsoft destekli www.what-dog.net/# adresine giderek, kendi yüzlerini, köpek dünyasındaki yüzlerle karşılaştırabilecek.

Kaynak: Cnet

Patipedia

Patipedia, yaşam hakkına saygı duyan, köpekler ve insanların bir arada uyum içinde yaşamasını arzu eden ve herkesin faydalanacağı şekilde, her konuda bilgi ve deneyim paylaşmayı hedefleyen, ortak paydaları yaşam tarzı ve hayvan sevgisi olan bir grup hayvansever tarafından kuruldu.

Bunlara da göz atabilirsiniz

Kendisine sarılmak isteyen çocuğun yüzünü ısıran köpeğe verilen ölüm cezası uygulanmalı mı?

İngiltere Hornsea’de büyükanne ve dedesiyle gezmekte olan 21 aylık çocuk, bir bankta sahibiyle birlikte oturan …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir