Perşembe , Temmuz 20 2017
Ana Sayfa / Haberler / Köpeği kalbinden vurdu pişmanım dedi!

Köpeği kalbinden vurdu pişmanım dedi!

Bodrum Turgutreis’te sokak köpeklerinden biri yol kenarındaki zifte bulaşarak diğeri ise tüfekle vurularak ağır yaralandı.

1 Bodrum’da sokak köpeklerinden biri yol kenarına dökülen zifte bulaşarak, bir diğeri ise havalı tüfekle vurularak ağır yaralandı. Hayvanseverler tarafından kurtarılan köpekler veterinerde tedavi altına alındı.

Bodrum’un Turgutreis Mahallesi’nde asfalt yapımının ardından yol kenarına işçilerin döktüğü ziftin üzerine bir yavru köpek düştü. Zifte yapışan ve hareket edemeyen yavru köpeği Bodrum Hayvan Hakları Derneği üyesi Lale Baltaş kurtararak Turgutreis Hayvan Bakım Birimi’ne götürdü. Yaralı köpek tedaviye alındı.

Torba Mahallesi’nde ise bir vatandaş elindeki havalı tüfekle bir köpeği vurdu. Tüfekten çıkan saçmanın isabet etmesi ile kanlar içinde kalan köpek, hayvanseverlerin yardımı ile veteriner Ahmet Kurt Kliniği’ne kaldırılarak tedaviye alındı. Köpeğe ateş eden ve adının T.K. olduğu öğrenilen kişi, “Bunu nasıl yaptım bilmiyorum, amacım korkutmaktı ama saçmanın kalbine geldiğini öğrendiğimde çok pişman oldum, çok üzgünüm” dedi.2

f5haber

Patipedia

Patipedia, yaşam hakkına saygı duyan, köpekler ve insanların bir arada uyum içinde yaşamasını arzu eden ve herkesin faydalanacağı şekilde, her konuda bilgi ve deneyim paylaşmayı hedefleyen, ortak paydaları yaşam tarzı ve hayvan sevgisi olan bir grup hayvansever tarafından kuruldu.

Bunlara da göz atabilirsiniz

Bir Pitbull kurtarıcısından “tehlikeli” insanlara mesaj

Noelani G., özellikle Pitbull ırkı köpekleri kurtarmaya ve rehabilite etmeye hayatını adamış bir kadın. Bu …

Yorum Yok

  1. insanlar iyice çığırlarından çıktılar, yazıklar olsun. nasıl bir canlıya tüfek ile nişan alabiliyorsun. nasıl bir vicdan bu. sonra da korkutmak istiyordum diye saçma bir savunma yapıyorsun. Allahından bulsunlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir