Çarşamba , Temmuz 26 2017
Ana Sayfa / Haberler / Köpeğini arabanın arkasına bağlayarak metrelerce sürükleyen adam: “Benim değil mi, istediğim gibi gezdiririm”

Köpeğini arabanın arkasına bağlayarak metrelerce sürükleyen adam: “Benim değil mi, istediğim gibi gezdiririm”

Ankara’da bir adam köpeği arabasının arkasına bağlayarak metrelerce sürükledi. Polise ihbar edilen şahıs, “Köpek benim değil mi istediğim gibi gezdiririm, bacakları açılsın diye bu şekilde yürütüyorum” dedi.

ilke-kareAnkara Batıkent’te hayvansever bir vatandaşın çektiği fotoğraflar sosyal medyada büyük tepki çekti. İHA’nın haberine göre; kangal cinsi bir köpeği otomobilinin arkasına bağlayan bir kişi, hayvanı sokak sokak dolaştırdı. Yerde sürüklenen köpeği gören hayvanseverler polis ekiplerine haber verdi. Kısa bir süre sonra olay yerine gelen polis ekipleri, gördükleri manzara karşısında şoke oldu. Aracı hemen durduran ekipler, köpeğin iple boynundan otomobile bağlı olduğunu gördü.

Hayvanseverlerin sürücüye yönelttiği “Köpeğe neden böyle davranıyorsunuz?” sorusuna, “Köpek benim değil mi istediğim gibi gezdiririm. Kangal cinsi köpeğimi Sivas’tan yeni getirttim. Bacakları açılsın diye bu şekilde yürütüyorum” dedi.

Polis, şahıs hakkında tutanak tutarken, hayvanseverler de köpeğe el konulup, barınağa teslim etmesini istediler.

T24

Patipedia

Patipedia, yaşam hakkına saygı duyan, köpekler ve insanların bir arada uyum içinde yaşamasını arzu eden ve herkesin faydalanacağı şekilde, her konuda bilgi ve deneyim paylaşmayı hedefleyen, ortak paydaları yaşam tarzı ve hayvan sevgisi olan bir grup hayvansever tarafından kuruldu.

Bunlara da göz atabilirsiniz

Evsiz ve Ölümcül Hasta Köpekler Sonunda Sığınabileceği Bir Yer Buldu

Michelle ve Jeff Allen New York’a bir saat uzaklıkta 24 dönümlük bir arazide evsiz ve …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir