Salı , Temmuz 25 2017
Ana Sayfa / Haberler / Denktaş Vakfı ve Phantom Trading’den Kıbrıs Hayvan Hakları Derneği’ne bağış

Denktaş Vakfı ve Phantom Trading’den Kıbrıs Hayvan Hakları Derneği’ne bağış

Denktaş Vakfı ve Phantom Trading Ltd’in ortak katkılarıyla Kıbrıs Hayvan Hakları Derneği’ne 150 kilo köpek maması bağışlandı. Denktaş Vakfı’ndan yapılan yazılı açıklamaya göre mamalar, Kıbrıs Hayvan Hakları Derneği Başkanı Seda Günsoy’a teslim edildi.

????????????????????????????????????

Denktaş Vakfı Yönetim Kurulu üyesi Değer Denktaş, bağış sırasında yaptığı konuşmada, Kurucu Cumhurbaşkanı Rauf R. Denktaş’ın hayvanlara olan ilgi ve tutkusunu anımsattı. Kurucu Cumhurbaşkanı’nın her zaman hayvanlar için yardımda bulunduğuna işaret eden Değer Denktaş, vakıf olarak bu yardımları sürdürmenin kendileri için bir vefa borcu olduğunu kaydetti.

Kıbrıs Hayvan Hakları Derneği’ne üstlenmiş oldukları bu önemli hizmetlerden dolayı teşekkür eden Değer Denktaş, derneğe çalışmalarında başarılar diledi ve işbirliklerinin artarak devam edeceğinin altını çizdi.

Değer Denktaş, dernekle birlikte barınakları ziyaret etmeye hazır olduklarını da belirtti. Etkinlikte, Denktaş Vakfı Yönetim Kurulu üyesi Orhan Kürşad da hazır bulundu.

Gündem Kıbrıs

Patipedia

Patipedia, yaşam hakkına saygı duyan, köpekler ve insanların bir arada uyum içinde yaşamasını arzu eden ve herkesin faydalanacağı şekilde, her konuda bilgi ve deneyim paylaşmayı hedefleyen, ortak paydaları yaşam tarzı ve hayvan sevgisi olan bir grup hayvansever tarafından kuruldu.

Bunlara da göz atabilirsiniz

Evsiz ve Ölümcül Hasta Köpekler Sonunda Sığınabileceği Bir Yer Buldu

Michelle ve Jeff Allen New York’a bir saat uzaklıkta 24 dönümlük bir arazide evsiz ve …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir