Perşembe , Eylül 21 2017
Ana Sayfa / Haberler / Evinden çalınan Chiu aranıyor!

Evinden çalınan Chiu aranıyor!

8 Ocak Cuma gecesi Göktürk’te bir eve giren hırsızlar, evin köpeği Chiu’yu da çaldılar. 2 yaşında, dişi ve beyaz renkte bir Maltese Terrier olan Chiu için her yere ilanlar dağıtıldı, güvenlik güçleri ve medya bilgilendirildi.

c3Hırsızların takıldığı güvenlik kameralarında, BMW marka beyaz bir otomobile bindirildiği görüntülenen Chiu’nun ailesi çok üzgün ve her yerde onu arıyor.

Chiu’yu gören ya da bulanların ilanlardaki telefon numarası ile iletişime geçmeleri ya da en yakın barınak ya da veteriner kliniğine teslim etmeleri bekleniyor.chiu ilan

Aynı tarihte çalınan ve bugün (12 Ocak) bulunan Cindy ve Noviş, tüm kayıp köpeklere umut oldu. Dileriz hepsi sahiplerine kavuşur.

Patipedia

Patipedia, yaşam hakkına saygı duyan, köpekler ve insanların bir arada uyum içinde yaşamasını arzu eden ve herkesin faydalanacağı şekilde, her konuda bilgi ve deneyim paylaşmayı hedefleyen, ortak paydaları yaşam tarzı ve hayvan sevgisi olan bir grup hayvansever tarafından kuruldu.

Bunlara da göz atabilirsiniz

Park kedileri için boş mama konservelerinden çiçekler

İstanbul’un Kadıköy ilçesine bağlı Kozyatağı’nda bulunan Defne Park, kimsesiz kedilerin yaşam alanlarından biri. Park kedileri …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir