Çarşamba , Temmuz 26 2017
Ana Sayfa / Haberler / Köpek hırsızları aranıyor!

Köpek hırsızları aranıyor!

8 Ocak 2016 tarihinde, Gülten Temel adlı kişinin Eyüp Güzeltepe’deki evine giren iki hırsız, değerli eşya bulamayınca Yorkshire Terrier cinsi iki köpeği çantaya koyup çalarak kayıplara karıştı. Alibeyköy Şehit Atıf Ödül Polis Merkezi Amirliği ve Gayrettepe Emniyet Müdürlüğü’ne teslim edilen kamera kayıtlarının incelenerek şahısların bulunması talep edildi.

mobeseHırsızların camları film kaplı, sunroof’lu, beyaz bir Opel Insignia marka otomobile bindikleri görüntüler sosyal medyada paylaşılarak, böyle bir araç görüldüğünde emniyete bilgi verilmesi istendi.

Gören, bulan, satın alan ya da çalan kişilerden, biri 7, diğer 5 yaşındaki Cindy ve Noviş’in en yakın veteriner ya da emniyete teslim edilmesi bekleniyor.

Çeşitli kanalların haberlerine çıkan ve medyada yankı bulan bu olay sonuca ulaşana, köpekler bulunana kadar aramaktan vazgeçmeyeceklerini belirten hayvanseverler adalet bekliyor.

Çevrenizde bu tanımlara uyan bir köpek görürseniz lütfen ilandaki numarayla iletişime geçin.

ilan

Patipedia

Patipedia, yaşam hakkına saygı duyan, köpekler ve insanların bir arada uyum içinde yaşamasını arzu eden ve herkesin faydalanacağı şekilde, her konuda bilgi ve deneyim paylaşmayı hedefleyen, ortak paydaları yaşam tarzı ve hayvan sevgisi olan bir grup hayvansever tarafından kuruldu.

Bunlara da göz atabilirsiniz

Evsiz ve Ölümcül Hasta Köpekler Sonunda Sığınabileceği Bir Yer Buldu

Michelle ve Jeff Allen New York’a bir saat uzaklıkta 24 dönümlük bir arazide evsiz ve …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir