Çarşamba , Eylül 20 2017
Ana Sayfa / Balzac Günlüğü / Mutlu Anlar / Gezi Eylemlerinin Simgesi Eylem Köpek Ortaya Çıktı

Gezi Eylemlerinin Simgesi Eylem Köpek Ortaya Çıktı

Uzun zamandır ortalarda görünmemesiyle sosyal medyada gündem olan Gezi olaylarının simgesi Eylem isimli köpek ortaya çıktı.

eyGezi olaylarında göstericilerle birlikte gaz yiyerek gündem olan ve geçtiğimiz 1 Mayıs’ta polislerin yere yatırdığı göstericinin yanına geldiği sırada polisin ayağıyla uzaklaştırdığı Eylem isimli köpek, ortaya çıktı. Uzun zamandır ortalarda görünmeyen Eylem, sosyal medyada gündem oluşturmuştu. Öldüğünden bile şüphelenilen Eylem köpek, gün içinde İstiklal Caddesi’nde ortaya çıktı. Köpeği uzun zamandır görmeyen bazı vatandaşlar, büyük sevinç yaşadı. Yerde yatan ve bazen sevimli hareketler yapan köpek ilgi odağı oldu. Eylem köpek, bir süre İstiklal Caddesi’nde bekledikten sonra evi haline gelen Taksim Meydanı’na doğru gitti.

Patipedia

Patipedia, yaşam hakkına saygı duyan, köpekler ve insanların bir arada uyum içinde yaşamasını arzu eden ve herkesin faydalanacağı şekilde, her konuda bilgi ve deneyim paylaşmayı hedefleyen, ortak paydaları yaşam tarzı ve hayvan sevgisi olan bir grup hayvansever tarafından kuruldu.

Bunlara da göz atabilirsiniz

Genç kız ve köpeğini dolmuşta öne oturtan babacan şoför

Bostancı’dan Kadıköy’e giden dolmuşun yolcuları tatlı bir deneyim yaşadı. Babacan dolmuş şoförü, genç bir kız …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir