Perşembe , Temmuz 20 2017
Ana Sayfa / Haberler / Gümüşlük Gençlikspor sahaya köpek ile çıktı

Gümüşlük Gençlikspor sahaya köpek ile çıktı

Ünlü oyuncu Nejat İşler’in Başkanlığını yaptığı Gümüşlük Gençlik spor’un oyuncuları sahaya köpek ile çıkarak sokak hayvanlarının zehirlenmemesi için pankart açtı.

1
Muğla 1. Amatör Küme A Grubu’nda mücadele eden Gümüşlük Gençlikspor, Bodrum Göltürkbüküsporla oynayacağı maça zehirlenmekten son anda kurtulan “Tom” adlı köpek sahaya çıktı ile çıktı. Sporcular ise sahaya elerinde “Bizi zehirlemeyin Gümüşlük’ün canı yanmasın” yazılı pankart açtı.
Gümüşlük Gençlikspor Bodrum’un bir başka mahallesinden Bodrum Göltürkbüküsporla karşı karşıya geldi. Maç öncesi açtıkları pankart ile iki tarafın taraftarlarından büyük alkış aldı.
Gümüşlükspor Basın Sözcüsü Akif Kurtuluş Gümüşlükte 5 yıldır köpeklerin zehirlendiğini söyleyerek “Onların da en az bizim kadar Gümüşlüklü olduğunu düşünüyoruz. Onlarında yaşama hakkı olduğuna inanıyoruz. Taraftarlar tarafından çok ilgi gördü. Gümüşlükspor bu ve benzeri sosyal sorumluluk projelerinde yerini alacaktır. Biz sokak hayvanlarını olmadan burada yaşamak istemiyoruz” dedi
Öte yandan Gümüşlük Gençlikspor ile Bodrum Göltürkbüküspor arasında oynanan maçta 2 – 0 ev sahibi takımı olan Gümüşlük gençlikspor yendi.

Milliyet

Patipedia

Patipedia, yaşam hakkına saygı duyan, köpekler ve insanların bir arada uyum içinde yaşamasını arzu eden ve herkesin faydalanacağı şekilde, her konuda bilgi ve deneyim paylaşmayı hedefleyen, ortak paydaları yaşam tarzı ve hayvan sevgisi olan bir grup hayvansever tarafından kuruldu.

Bunlara da göz atabilirsiniz

Bir Pitbull kurtarıcısından “tehlikeli” insanlara mesaj

Noelani G., özellikle Pitbull ırkı köpekleri kurtarmaya ve rehabilite etmeye hayatını adamış bir kadın. Bu …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir