Cuma , Ekim 20 2017
Ana Sayfa / Haberler / Dünya / Evcil bir köpeği kızartıp yedi

Evcil bir köpeği kızartıp yedi

Polis, evcil bir köpeği öldürüp kızartan akabinde de yiyen bir adamı arıyor.

pp43 yaşındaki Marta Aguilar, eşiyle çay içerken kederli genç çocuklarının köpekleri Pelusa’nın kuyruğunu getirmesiyle çok sevdiği köpeğini kızartma tavasının yanında ve hayvandan geriye kalanları da arka bahçede bulduğunu ifade etti.

Uruguay’ın Artigas şehrindeki dedektiflerin tutuklama emri çıkartmak için yerel yargıçlardan birine başvurduğu anlaşılıyor.
Hayvanlara yardım derneği Olfateando Amigos, köpeğin parçalarına ayrılmış bedeninin fotoğraflarını dün yayınladı ve bu olaydan sorumlu adamın izini bulmaları durumunda yetkililere bildirmelerini istedi.
Yardım derneğinin sözcülerinden biri: “Akli dengesi yerinde olmayan biri, Pelusa’nın dersini yüzüp doğradı. Bunu yapan kişinin tutuklama emriyle arandığı bilgisini sizlerle paylaşabilirim.” dedi.
Kaynak: Express.co.uk, Gerard Couzens
Rota Haber

Patipedia

Patipedia, yaşam hakkına saygı duyan, köpekler ve insanların bir arada uyum içinde yaşamasını arzu eden ve herkesin faydalanacağı şekilde, her konuda bilgi ve deneyim paylaşmayı hedefleyen, ortak paydaları yaşam tarzı ve hayvan sevgisi olan bir grup hayvansever tarafından kuruldu.

Bunlara da göz atabilirsiniz

California ‘petshop’larda satılan hayvanlara kurtarılmış olma şartı getiriyor

New York Times’ın haberine göre, ticari amaçlı hayvan üreticisi ve aracılarına bir darbe olarak, California’da …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir