Perşembe , Ekim 19 2017
Ana Sayfa / Balzac Günlüğü / Mutlu Anlar / Umutsuzluğa kapıldığınızda onu hatırlayın

Umutsuzluğa kapıldığınızda onu hatırlayın

Her güne böyle bir haberle başlamak istiyoruz. Ross sahiplenildi ve yeni yuvasına gitti!

2566

 

Bu yavru daha 4 ay önce dövüştürülmekten perişan hale gelmiş bir şekilde yardım diler gibi ofisimizin önünde yatıyordu. Her tarafı yara bere içindeydi, ne gözünü açabiliyor ne başını kaldırabiliyordu.

 

2591

 

 

Bir sürü insan sadece bakmakla yetinirken, İpsos çalışanı iki genç kız onu kaldırıp veterinere götürdü, hayata döndürdü. Binadan duyarlı birkaç insanın ve onların arkadaşlarının da desteğiyle 4 aydır İstanbul yakınlarında bir çiftlikte hem yaraları iyileşti, hem rehabilite oldu, hem de yaz tatili yaptı 🙂

 

 

IMG_0892

 

Sahiplendirme ilanları eskimeye yüz tutup ümitler tükenmek üzereyken, geçtiğimiz hafta telefon çaldı ve ümitler yeniden canlandı. Ross dün yeni yuvasına doğru yola çıktı. Bir şirketin bahçesinin yeni yakışıklı oğlu oldu artık.

 

IMG_0891

 

 

Yolculuk sırasında arka koltukta horul horul uyudu. Yeni yerine varınca biraz şaşırdı, kedileri bile kovalamadan sadece izledi. Sonra yeni sahibiyle iki saat hiç durmadan top oynadı. O zamandan beri topuyla uyuyor, sahibi nereye gitse ağzında topuyla peşinden gidiyor.

 

 

Çok kötü başlayan bu hikayeyi mutlu sona ulaştırmakta emeği geçen bütün güzel insanlara teşekkürler!
Sizin gibi insanların varlığı ne güzel 🙂

Patipedia

Patipedia, yaşam hakkına saygı duyan, köpekler ve insanların bir arada uyum içinde yaşamasını arzu eden ve herkesin faydalanacağı şekilde, her konuda bilgi ve deneyim paylaşmayı hedefleyen, ortak paydaları yaşam tarzı ve hayvan sevgisi olan bir grup hayvansever tarafından kuruldu.

Bunlara da göz atabilirsiniz

Genç kız ve köpeğini dolmuşta öne oturtan babacan şoför

Bostancı’dan Kadıköy’e giden dolmuşun yolcuları tatlı bir deneyim yaşadı. Babacan dolmuş şoförü, genç bir kız …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir