Pazartesi , Temmuz 24 2017
Ana Sayfa / Haberler / Türkiye / Köpek vuran polis şimdi de bir kadını öldürdü

Köpek vuran polis şimdi de bir kadını öldürdü

Görev yaptığı Çiğli Polis Merkezi Amirliği’nin bahçesinde beylik tabancasıyla bir köpeği vurarak yaralayan Komiser Yardımcısı M.A., yönetimindeki otomobil yolun karşısına geçmeye çalışan 72 yaşındaki Gülgün Tuna’ya çarptı.

kopek-vuran-polis-simdi-de-bir-kadini-oldurdu-64249-5

Hastanede tedaviye alınan Tuna yapılan müdahalelere rağmen yaşamını yitirdi. M.A., ise meslektaşları tarafından gözaltına alındı. Kazayla ilgili soruşturma başlatıldı.

“DAHA ÖNCE KARAKOLDA KÖPEĞİ VURDU”
Kadının ölümüne neden olan Komiser Yardımcısı M.A., geçen Haziran ayında görev yaptığı Çiğli Polis Merkezi Amirliği’nin bahçesinde beylik tabancasıyla köpeği vurarak yaralamıştı. Olayın güvenlik kamera kayıtlarının ortaya çıkmasının ardından Komiser Yardımcısı M.A., açığa alınmıştı.

Patipedia

Patipedia, yaşam hakkına saygı duyan, köpekler ve insanların bir arada uyum içinde yaşamasını arzu eden ve herkesin faydalanacağı şekilde, her konuda bilgi ve deneyim paylaşmayı hedefleyen, ortak paydaları yaşam tarzı ve hayvan sevgisi olan bir grup hayvansever tarafından kuruldu.

Bunlara da göz atabilirsiniz

Su baskınından kurtarılan yavru kediler

Çok kuvvetli sağanak yağış ve gök gürültülerine uyanan İstanbul’da su baskınından kurtarılan yavru kedilerin görüntüleri …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir