Perşembe , Temmuz 20 2017
Ana Sayfa / Haberler / Yaralanan Köpeğe İskenderun Belediyesi Sağlık Ekipleri sahip çıktı

Yaralanan Köpeğe İskenderun Belediyesi Sağlık Ekipleri sahip çıktı

İskenderun şehir merkezi meydanında sürücüsü belirlenemeyen bir aracın çarpması sonucu ağır yaralanan köpeğe İskenderun Belediyesi Sağlık Ekipleri sahip çıktı.

1Bir vatandaşın İskenderun Belediyesi Kurumsal hattı olan 444 1939 numaralı telefona ihbarı sonrası dolmuş durakları yanında bir köpeğin kaza sonrası yolun kenarında yaralı olarak yattığını öğrenen İskenderun Belediyesi Sağlık ekipleri anında olay yerine intikal etti.

2

İskenderun Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğüne bağlı veterinerler kaza yapan köpeği tedavi altına aldılar. Ambulans içinde serum bağlanan köpek anında tedavisine başlandı.
Ekipler, köpeğin ilk muayenesinde ayaklarında parçalı kırık olduğunu teşhis etti. İskenderun Belediyesi ekipleri köpeği Hayvan barınağına götürdüler. Burada yapılan kontrollerinin ardından gerekli tedavisi yapılan yaralı köpek bir süre gözetim altında tutularak normal yaşamına kavuşturulacak.

3 4

İskenderun Haber

Patipedia

Patipedia, yaşam hakkına saygı duyan, köpekler ve insanların bir arada uyum içinde yaşamasını arzu eden ve herkesin faydalanacağı şekilde, her konuda bilgi ve deneyim paylaşmayı hedefleyen, ortak paydaları yaşam tarzı ve hayvan sevgisi olan bir grup hayvansever tarafından kuruldu.

Bunlara da göz atabilirsiniz

Bir Pitbull kurtarıcısından “tehlikeli” insanlara mesaj

Noelani G., özellikle Pitbull ırkı köpekleri kurtarmaya ve rehabilite etmeye hayatını adamış bir kadın. Bu …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir