Çarşamba , Eylül 20 2017
Ana Sayfa / Kültür-Sanat / Sinema: Cesur ve Sadık Bir Marine Köpeği: MAX

Sinema: Cesur ve Sadık Bir Marine Köpeği: MAX

Yönetmenliğini Boaz Yakin, senaryosunu da Sheldon Lettich ve Boaz Yakin’in yaptığı Max filminde, Afganistan’da ABD askerlerine yardım eden eğitimli askeri köpek Max sahibinin görevde ölmesiyle  Amerika’ya gönderilir. Daha sonra ölen askerin ailesi Max’i sahiplenir. Alışamadığı ortamında travmvatik olaylar yaşamaya başlayan Max ölen askerin 14 yaşındaki erkek kardeşi Justin’le arkadaşlık bağı kurmaya başlar. Bir yandan da eski sahibinin ölümüyle ilgili ilginç detaylar gün yüzüne çıkmaktadır.

MAX_1SHT_MAIN_INTL-691x1024

 

Filmin oyuncu kadrosu ise Josh Wiggins, Lauren Graham, Thomas Haden Church, Robbie Amell, Luke Kleintank and Jay Hernandez gibi  isimlerden oluşuyor. Metro Goldwyn Mayer ve Warner Bros ortak yapımı olan filmin ABD’deki vizyon tarihi 26 Haziran 2015 olarak belirlenmiş durumda.

Henüz Türkiye’de vizyona girmeyen filmin fragmanını buradan izleyebilirsiniz.

 

 

Umarız ki, Marley & Me filmi sonrasında yaşanan Golden Retriever satın alma furyası bu filmden sonra yaşanmaz ve terkedilmiş Belgian Malinois’lar görmeyiz.

Turkish Player

Patipedia

Patipedia, yaşam hakkına saygı duyan, köpekler ve insanların bir arada uyum içinde yaşamasını arzu eden ve herkesin faydalanacağı şekilde, her konuda bilgi ve deneyim paylaşmayı hedefleyen, ortak paydaları yaşam tarzı ve hayvan sevgisi olan bir grup hayvansever tarafından kuruldu.

Bunlara da göz atabilirsiniz

Kitap | Kedi fotoğrafı sevenlere “Cat Fever”

Siyah beyaz kedi fotoğraflarının yer aldığı “Cat Fever” kedi severler için bir fotoğraf albümü niteliği …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir