Pazar , Ağustos 18 2019
Ana Sayfa / Şehir Hayatı / Stil / Yazlık trendler ve stil önerileri

Yazlık trendler ve stil önerileri

Kışın köpeklerimize sıcacık polarlar ve ceketler giydiriyoruz. Yazın da patili dostları için alışverişten vazgeçemeyenler için bir stil önerileri dosyası hazırladık.

Ürün detayları ve satın alma için resimlerin üzerine tıklamanız yeterli.

Serinletici yatak

Klima kullanmıyorsanız, köpeğinizin biraz serinlemesi için faydalı bir ürün. Hafif ve süreli bir serinlik sağlıyor ve toksik madde içermiyor. Tabii bu lüks bir ihtiyaç, siz siz olun köpeğinizi sıcakta ve güneşte bırakmayın.

serinletici-yatak serinletici-yatak-juen

 

 

 

 

Can yeleği

Tekneyle seyahat edecekseniz, veya deniz-havuz kenarında bulunacaksanız yanınızda bulundurmanızda fayda görüyoruz. Çoğu köpek iyi yüzücü olmasına rağmen kazaları şansa bırakmamak lazım.

can yelegi

can yelegi-petburada

 

 

 

 

 

Bahçe bağlama

Havaların ısınmasıyla kayıp köpek sayılarındaki artış dikkatinizi çekmiştir. Siz siz olun, köpeğinizi hiçbir zaman tasmasız ve gözetimsiz bırakmayın. Dışarı aktivitelerinde hem yanınızda olsun hem de güvende. Bulunduğunuz yere rahatlıkla götürebileceğiniz, toprağı sıkıca kavrayıp kolay sabitlenebilen bu spiral bahçe kazığı tam aradığınız şey olabilir.

bağlama kazığı bahcebaglama-hepsiburada

 

 

 

 

Güvenlik kıyafeti

Hava karardıktan sonra dışarda olmaktan keyif alanların mutlaka edinmesi gereken bir aksesuar: Fosforlu güvenlik yeleği. Böyle hem başkalarına hem size kolay farkedilir olacak ve olası kazalardan sizi ve onu koruyacaktır. Her ne kadar önermesek de, tasmasız bıraktığınız bir köpeğin üzerinde mutlaka olmalıdır.

trixie-kopek-isikli-fosforlu-guvenlik-yelegi-petihtiyac

karlie-fosforlu-guvenlik-kiyafet

 

 

 

 

 

Renkli fular

Renkli bir fulara hiçbir köpek sahibi hayır diyemez. Biz bu modelleri çok beğendik.

fular fular-gg

 

 

 

 

Tokalar

Köpeğiniz uzun tüylüyse, sıcakta biraz yüzünü açmakta fayda var. Traştan hoşlanmayanlardansanız bu tokalar tam size göre.

toka-forminime toka-petza

 

 

 

 

Tişört

Köpeğinizi yaz mevsiminde traş ettirmeyi tercih edenlerseniz, cildinin uzun süre güneş ışınlarına maruz kalmasına izin vermemelisiniz. Unutmayın ki köpeklerin tüyleri onları dış etkenlerden korur ve güneş kesinlikle korunmaları gereken bir etkendir. Tüysüz ya da traşlı köpeğinizle güneş yürümek isterseniz bu ince tişörtleri tercih edebilirsiniz.

tisort-petza tişört-gg

 

 

Bunlara da göz atabilirsiniz

Kendin yap: Kedi-köpek yatağı

Eski ya da yeni, desenini, rengini beğendiğiniz bir sweatshirt’ten yatak yapmaya ne dersiniz? Malzemeler: – …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir