Cuma , Ekim 20 2017
Ana Sayfa / Şehir Hayatı / Stil / Köpeğinize Arkadaş Bulan Uygulama: Tindog

Köpeğinize Arkadaş Bulan Uygulama: Tindog

Tindog uygulaması, aynı çevredeki köpekleri ve köpek sahiplerini buluşturuyor.

tt1Tindog; aynı çevrede yaşayan köpeklerin ve köpek sahiplerinin tanışmasına vesile olan, Tinder benzeri bir mobil uygulama.

tindog_logoTindog’a kayıt yaparken köpeğinizin güzeller güzeli bir fotoğrafını yüklüyorsunuz ve cinsiyet, yaş, isim gibi bilgilerini giriyorsunuz. Aynı Tinder’daki mantıkla; hoşunuza giden profilleri parmağınızla sağa, ilgilenmediklerinizi sola atıyorsunuz. İsteğe bağlı olarak köpeğinizin profil fotoğrafının köşesine kendinizinkini de iliştirebilir, kendinize dair ufak birkaç bilgi ekleyebilirsiniz. Tindog_swipe_rights1Tindog, her ne kadar köpeğinize sevimli bir arkadaş bulabileceğiniz bir çeşit köpek Tinder’ı olsa da aynı zamanda sizin de köpek sahibi insanlarla tanışmanıza ön ayak olabilir.

warningPatipedia notu: Bu uygulama, sosyalleşme amaçlıdır. Köpeklerinizi kısırlaştırmanız çok önemlidir.

Patipedia

Patipedia, yaşam hakkına saygı duyan, köpekler ve insanların bir arada uyum içinde yaşamasını arzu eden ve herkesin faydalanacağı şekilde, her konuda bilgi ve deneyim paylaşmayı hedefleyen, ortak paydaları yaşam tarzı ve hayvan sevgisi olan bir grup hayvansever tarafından kuruldu.

Bunlara da göz atabilirsiniz

Tarif: Elmalı havuçlu köpek bisküvisi

Hazır ödül mamalarından sıkılanlara köpeğiniz için kolay bisküvi tarifi. Hazırlamak 15 dakika, pişirmek 45 dakika. …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir