Pazartesi , Temmuz 24 2017
Ana Sayfa / Haberler / Bostancı’da pet kuaförde köpek öldürüldü!

Bostancı’da pet kuaförde köpek öldürüldü!

Bostancı’da pet kuaförde Hakan T. isimli çalışanın köpeği kuruladığı ve ardından kulaklarından tutarak odaya soktuğu ve köpeği cansız halde geri getirdiği görüntüler kameralara yansıdı. Köpekle beraber yaşayan sanatçı A. D “köpeğimi öldürdüler” dedi.

http://www.youtube.com/watch?v=7FMjJrmczKU

İstanbul Bostancı’da bulunan Müjde Pet Kuaförü’nde köpeğin öldüğü anlar kameralara yansıdı. Pet kuaföründe çalışan Hakan Turan’ın köpeği kuruladığı, ardından kulaklarından tutarak bir odaya soktuğu ve köpeği ölü halde geri getirdiği görüntüler kameralara yansıdı.

Köpekle beraber yaşayan sanatçı A.D yaptığı açıklamada “Videoda görüldüğü gibi kulaklarından tutup odaya götürüyor. Dikkat edin ve o hırsla onu attı, kafasını vurdu, kendisi yaptıklarını itiraf etti, benim yavrum gitti, evimizin neşesi gitti, evimizin yaramaz çocuğuydu o, olan bize oldu. O bir katil, kimse yavrusunu o kuaföre götürmesin” dedi.

Kuaförden henüz konu ile ilgili bir açıklama yapılmazken, sanatçı A.D konu ile ilgili dava açacağını söyledi.

Vehaber.org

Patipedia

Patipedia, yaşam hakkına saygı duyan, köpekler ve insanların bir arada uyum içinde yaşamasını arzu eden ve herkesin faydalanacağı şekilde, her konuda bilgi ve deneyim paylaşmayı hedefleyen, ortak paydaları yaşam tarzı ve hayvan sevgisi olan bir grup hayvansever tarafından kuruldu.

Bunlara da göz atabilirsiniz

Bir Pitbull kurtarıcısından “tehlikeli” insanlara mesaj

Noelani G., özellikle Pitbull ırkı köpekleri kurtarmaya ve rehabilite etmeye hayatını adamış bir kadın. Bu …

1 Yorum

  1. Allahın belası!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir