Perşembe , Nisan 2 2020
Ana Sayfa / Haberler / Dünya / Lady Gaga köpeği için marka yarattı

Lady Gaga köpeği için marka yarattı

Ünlü şarkıcı Lady Gaga, minik köpeği Asia adına, evcil hayvanlar için kıyafet ve aksesuarlardan oluşan bir koleksiyon çıkarmaya hazırlanıyor.

Lady Gaga’nın Fransız bulldog cinsi köpeği Asia, en az sahibesi kadar ünlü… Gaga’nın yanından hiç ayırmadığı, kendisine ait Instagram ve Twitter hesapları olan Asia için şimdi de bir marka yaratılıyor. Geçtiğimiz günlerde Instagram’da Asia’nın ağzından bir açıklama yapan Lady Gaga, evcil hayvanlar için kıyafet ve aksesuvarlardan oluşan bir koleksiyon hazırladıklarını açıkladı. Köpeğinin, önünde çizimler ve dergilerle çekilmiş fotoğraflarını paylaşan ünlü şarkıcı, haberi Asia’nın ağzından şöyle duyurdu: “Annemin telefonunu çaldım. Size büyük bir haberim var. Trendy bir moda koleksiyonu için tasarımlarımı çiziyorum; bu sırada da yemek yemeye bayılıyorum.”

asia2

‘ANNEM TARZIMI KISKANIYOR’
Gaga, bir sonraki mesajında yine Asia’nın ağzından bilgiler verdi: “En kaliteli köpek ürünlerini kullanıyorum, bu yüzden kalitenin ne olduğunu iyi biliyorum. Amacım; köpekler ve sahipleri için yaratıcı ve işlevsel ürünler hazırlayabilmek. Cilt ve gıda alerjim var yani en koruyucu, rahat ve trendy kumaşlar konusunda uzmanım. Bazen annem bile tarzımı kıskanıyor!”

asia1

asia3

asia4

Bunlara da göz atabilirsiniz

Köpeğiniz Bir Kahraman Olabilir! | Mantrailing Türkiye

Ülkemizde kayıp veya kaçırılan küçük çocuklar, yaşlılar başta olmak üzere birçok kayıp haberlerine her geçen …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir