Perşembe , Temmuz 20 2017
Ana Sayfa / Haberler / İzmir’de köpek katliamı

İzmir’de köpek katliamı

İzmir’in Menderes ilçesindeki ormanlık alanda 20 sokak köpeği kimliği belirsiz kişi ya da kişilerce öldürüldü. Zehirlenerek öldürüldükten sonra Tahtalı Baraj Havzası yakınındaki ormanlık alana atılan ölü köpekleri görenlerin ise yürekleri burkuldu.
izm-
Gümüldür Esentepe Mahallesi’ne 5 kilometre uzaklıkta yaşanan olay geçtiğimiz 9 Mayıs tarihinde ortaya çıktı. Tahtalı Baraj Havzası’ndaki ormanlık alanda dolaşmaya çıkan Alper Aykır, boş arazide hareketsiz halde yatan köpekleri görünce şaşkına döndü. Köpeklerin zehirlenerek öldürüldüğünü anlayan Aykır, acı olayı fotoğrafladı. Yaşanan olaya tepki gösteren ve sosyal paylaşım sitesindeki hesabında paylaşan hayvansever Aykır, korkunç manzara karşısında çok üzüldüğünü ve sorumluların tespit edilmesi gerektiğini belirtti. Öte yandan yaşanan olay geçtiğimiz haftalarda Urla’da da kimliği belirsiz kişi veya kişiler tarafından 30’a yakın kedi ve köpeğin zehirlenerek telef edilmesi olayını akıllara getirdi.
Yeni Asır

Patipedia

Patipedia, yaşam hakkına saygı duyan, köpekler ve insanların bir arada uyum içinde yaşamasını arzu eden ve herkesin faydalanacağı şekilde, her konuda bilgi ve deneyim paylaşmayı hedefleyen, ortak paydaları yaşam tarzı ve hayvan sevgisi olan bir grup hayvansever tarafından kuruldu.

Bunlara da göz atabilirsiniz

Bir Pitbull kurtarıcısından “tehlikeli” insanlara mesaj

Noelani G., özellikle Pitbull ırkı köpekleri kurtarmaya ve rehabilite etmeye hayatını adamış bir kadın. Bu …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir