Çarşamba , Eylül 20 2017
Ana Sayfa / Haberler / Taksim’de köpeğe de polis müdahalesi!

Taksim’de köpeğe de polis müdahalesi!

Bir sokak köpeği, yüzüstü yere yatırılan bir kişiyi koklamak istedi. Bu sırada gözaltı yapan polis, köpeği tekmeleyerek uzaklaştırdı


1 Mayıs’ta kapatılan Taksim Meydanı’na giren Komünist Partililerin gözaltına alındığı sırada bir köpek yerde ters kelepçeyle yatırılan bir eylemciyi koklarken polis tarafından tekmelendi.
The Marmara Otel’e saklandıkları öğrenilen 50 kadar KP’li, koşarak bariyerleri aştı ve Cumhuriyet Anıtı’na girdi. Polisin müdahale ettiği KP’liler yere yatırıldı ve ters kelepçe takıldı.
Bu sırada, objektiflere yansıyan bir an, günün en çok konuşulacak fotoğraflarından birine dönüştü.
Bir sokak köpeği, yüzüstü yere yatırılan bir kişiyi koklamak istedi. Bu sırada gözaltı yapan polis, köpeği tekmeleyerek uzaklaştırdı.

T24

Patipedia

Patipedia, yaşam hakkına saygı duyan, köpekler ve insanların bir arada uyum içinde yaşamasını arzu eden ve herkesin faydalanacağı şekilde, her konuda bilgi ve deneyim paylaşmayı hedefleyen, ortak paydaları yaşam tarzı ve hayvan sevgisi olan bir grup hayvansever tarafından kuruldu.

Bunlara da göz atabilirsiniz

Beşiktaş’ta köpeğe sarılarak uyuyan çocuk

İstanbul’un Beşiktaş ilçesinde sokakta bir köpeğe sarılarak uyuyan çocuk videosu hem duygulandırdı hem hüzünlendirdi. Sosyal …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir