Cuma , Temmuz 21 2017
Ana Sayfa / Haberler / Bu barınağı çocuklar çok sevecek

Bu barınağı çocuklar çok sevecek

Adapazarı Belediyesi Başkan Yardımcısı Rıdvan Sezer ve Zabıta Müdürü Sıtkı Meyvalı, Geçici Hayvan Barınağı’nı çeşitli kedi ve köpek figürleri ile boyayan Sakarya Üniversitesi öğrenci ve Öğretim Üyelerine plaket verdi.

Bu Barınağı Çocuklar Çok Sevecek

Adapazarı Belediyesi Başkan Yardımcısı Rıdvan Sezer, Geçici Hayvan Barınağı’nda bulunan kulübeleri çeşitli kedi ve köpek figürleriyle süsleyen Sakarya Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi öğrenci ve Öğretim Üyeleri Dekan Besim Fatih Dellaloğlu, Dekan Yardımcısı Doç.Dr.Neşe Baydar, Doç.Dr. Özlem Oğuzhan, Öğretim Görevlisi Elif Dastarlı Dellaloğlu ve Genel Sekreter Yardımcısı Hilmi Yanmaz’a plaket verdi. Sakarya Üniversitesi Öğretim Üyeleri ve öğrencileri Elegant’ta düzenlenen plaket töreni öncesinde Adapazarı Belediyesi Geçici Hayvan Barınağı’nı ziyaret etti. Sakarya Üniversitesi öğrencilerinin kulubelerde yaptığı resimleri çok beğenen Başkan Yardımcısı Rıdvan Sezer, öğretim üyeleri ve öğrencilere teşekkür etti.

İHA

Patipedia

Patipedia, yaşam hakkına saygı duyan, köpekler ve insanların bir arada uyum içinde yaşamasını arzu eden ve herkesin faydalanacağı şekilde, her konuda bilgi ve deneyim paylaşmayı hedefleyen, ortak paydaları yaşam tarzı ve hayvan sevgisi olan bir grup hayvansever tarafından kuruldu.

Bunlara da göz atabilirsiniz

Bir Pitbull kurtarıcısından “tehlikeli” insanlara mesaj

Noelani G., özellikle Pitbull ırkı köpekleri kurtarmaya ve rehabilite etmeye hayatını adamış bir kadın. Bu …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir