Perşembe , Temmuz 20 2017
Ana Sayfa / Haberler / Turkcell Platinum üyeleri köpek psikolojisi ve köpeklerle iletişim konularını içeren ücretsiz eğitim alabilecek

Turkcell Platinum üyeleri köpek psikolojisi ve köpeklerle iletişim konularını içeren ücretsiz eğitim alabilecek

Turkcell açıklamasına göre, Turkcell Platinum, müşterilerini aileleri ve sevdikleriyle birlikte zaman geçirmeleri için doğaya çağırıyor.

Turkcell Platinum müşterileri, Yaban Akademi ile yapılan iş birliği çerçevesinde, son zamanlarda büyük ilgi çeken doğa aktivitelerinden okçuluk, off-road, amatör balıkçılık, doğa fotoğrafçılığı, oryantiring ve olimpik atıcılık eğitimlerinin ilk 90 dakikasına ücretsiz katılabilecek.

Ayrıca köpek sahibi Platinum üyeleri köpek psikolojisi ve köpeklerle iletişim konularını içeren eğitim de alabilecek. Platinum üyeleri, ücretsiz eğitimlere Turkcell Platinum uygulamasından rezervasyon yaparak bir yakınıyla katılabilecek.

Ücretsiz eğitimler için Turkcell Platinum uygulamasından rezervasyon yaptırmak yeterli olurken, 90 dakikalık ilk teorik eğitim Yaban Akademi’nin Etiler’deki merkezinde ücretsiz olarak verilecek. Eğitimlerine devam etmek isteyen Platinum müşterileri 90 dakika sonrasındaki ileri seviye derslerini ise yüzde 25 indirimle alacak.

AA

Patipedia

Patipedia, yaşam hakkına saygı duyan, köpekler ve insanların bir arada uyum içinde yaşamasını arzu eden ve herkesin faydalanacağı şekilde, her konuda bilgi ve deneyim paylaşmayı hedefleyen, ortak paydaları yaşam tarzı ve hayvan sevgisi olan bir grup hayvansever tarafından kuruldu.

Bunlara da göz atabilirsiniz

Bir Pitbull kurtarıcısından “tehlikeli” insanlara mesaj

Noelani G., özellikle Pitbull ırkı köpekleri kurtarmaya ve rehabilite etmeye hayatını adamış bir kadın. Bu …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir