Salı , Nisan 7 2020
Ana Sayfa / Şehir Hayatı / Stil / Tchibo’da Evcil Hayvan Ürünleri

Tchibo’da Evcil Hayvan Ürünleri

Tchibo’nun ürünleri arasında evcil hayvan dostlarımız için de güzel ve kullanışlı ürünler mevcut. Türkiye’deki petshop’lardaki ürünlerin kıtlığını düşünürsek, Tchibo’nun yılda bir kaç kez gerçekleşen evcil hayvan ürünleri kampanyası kaçırılmayacak bir fırsat.

Köpeğinizle agility (çeviklik) çalışmaya başlamak istiyorsanız, köpek oyun ve antreman parkurunu kaçırmayın!

jpg

Özellikle havaların kötü olduğu veya köpeğinizi gezdirmek için vaktiniz olmadığı günlerde, evde köpeğinize bulmaca oyunları oynatabilirsiniz. Unutmayın, köpeğiniz aklını kullanırken de yorulur!

34112_alt1_zoom

Önümüz bahar ve yaz, köpeğimizle bol bol yürüyüş ve piknik yapma fırsatımız olacak. Sıcak günlerde suyunu taşımak için kolaylık olan su matarası ve dinlenmek istediğimizde hemen serebileceğimiz pratik örtü bunlar için ideal.

34045_main_zoom    jpg-2

Eğer köpeğiniz araba ile sıksık seyahat ediyor ise, onun ve sizin güvenliğiniz için emniyet kemeri takması şart. Unutmayın, emniyet kemerini köpeğinize vücut tasması ile takmalısınız- zira boyuna takılan kemer ani harketlerde köpeğinize zarar verebilir.

jpg-3

Her ne kadar önümüzde güneşli ve sıcak günler olduğunu umsak da, İstanbul’un havasına her zaman güven olunmuyor. Tchibo’nun çok sevilen köpek anorakları ve yağmurlukları yeniden stokta.

Koepek-Yagmurlugu-Bueyuek-Boy  jpg-4

Eğer köpeğiniz ile gece yürüyüşleri yapıyorsanız ve hele ki köpeğiniz koyu renkli ise karanlıkta daha kolay farkedilmesini sağlayacak emniyet yeleği kullanabilirsiniz. Şoförlerin dar sokaklarda bile çılgınca araba kullandığını düşünürsek, önlem almakta fayda var.

34066_alt1_pv

Bunlara da göz atabilirsiniz

Patissimo: Köpeğiniz için ev yapımı ve katkısız ödüller

Patissimo, köpek dostlarımızın yiyebileceği taze, ev yapımı kurabiye, bisküvi, cupcake, doğumgünü pastası ve atıştırmalıklar üreten …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir